У Податковому розпочалася реєстрація на МКТ та МТНК для здобуття ступеня магістра

Майбутні МАГІСТРИ! Від сьогодні, 27 червня, до 18 липня (включно) Державний податковий університет проводить реєстрацію вступників для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК).   ПОРЯДОК ДІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ Вступник на магістратуру у період з 27 червня до 18:00 18 липня 2022 року має надіслати на

Початок

Кінець

Майбутні МАГІСТРИ! Від сьогодні, 27 червня, до 18 липня (включно) Державний податковий університет проводить реєстрацію вступників для участі в магістерському комплексному тесті (МКТ) та магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК). 

 ПОРЯДОК ДІЙ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ Вступник на магістратуру у період з 27 червня до 18:00 18 липня 2022 року має надіслати на електронну адресу приймальної комісії Державного податкового університету pr.usfsu@nusta.edu.ua скановані копії (фотокопії) заяви-анкети та інших документів: 

  • заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, за ФОРМОЮ.
  • документа, що посвідчує особу;
  •  облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, персональні даних яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти); 
  •  медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-4/о (у разі створення особливих умов).

ОФОРМЛЕННЯ листа-заявки для реєстрації на МТНК 

 У ТЕМІ ЛИСТА вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. 

 У ТЕКСТІ ЛИСТА вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та номер облікової картки платника податків (за наявності). 

 Далі Приймальна комісія ДПУ перевіряє наявність та достовірність документів, які необхідні для реєстрації. Після цього сканована копія екзаменаційного листка та реєстраційної картки надсилається вступнику на вказану ним в заяві-анкеті електронну адресу. 

ВАЖЛИВО! Якщо ви не отримали цей лист декілька днів поспіль, це може означати, що Ваш лист не отримали. У цьому випадку зв’яжіться за контактами зазначеними нижче. Крім цього, уважно перевірте інформацію, зазначену на сканкопії отриманого екзаменаційного листка та, у разі виявлення помилок, зверніться до приймальної комісії Університету для розв’язання питання. Оформлений екзаменаційний листок зберігається в приймальній комісії Університету. 

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти автоматично створюється «Інформаційна сторінка учасника МТНК/МКТ», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому. Саме з цієї інформаційної сторінки вступник надалі дізнаватиметься всю інформацію щодо дати і місця проходження тестування. 

НАШІ КОНТАКТИ. Консультаційний центр з питань прийому на навчання (відділ доуніверситетської підготовки): +38 (067)9975588, (073)6193131 каб. 106, корпус Р, вул. Садова,53, м. Ірпінь, Київська область

Приймальна комісія: +38 (050)1873599 каб.108, корпус Р, вул. Садова,53, м. Ірпінь, Київська область

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy