Склад Вченої ради

Ухвала Вченої ради Університету від 25.02.2021 “«Про результати роботи Навчально-наукового центру організації освітнього процесу»”

Ухвала Вченої ради Університету від 24.12.2020 “Про стан профорієнтаційної роботи та завдання з подальшої активізації довузівської підготовки”

Ухвала Вченої ради Університету “Про стан та перспективи розвитку дистанційного навчання в Університеті”

Ухвала Вченої ради Університету “Про інтернаціоналізацію освітньої діяльності Навчально-наукових інститутів, Факультету підготовки та підвищення кваліфікації працівників”

Ухвала Вченої ради Університету від 29.10.2020 “Про стан та перспективи підвищення кваліфікації в Університеті державної фіскальної служби України»

Ухвала Вченої ради Університету від 28.05.2020 “«Про роботу та перспективи розвитку Навчально-наукового центру інноваційних освітніх технологій та регіонального навчання»

Ухвала Вченої ради Університету від 18.06.2020 “Про результати перевірки готовності кафедр та структурних підрозділів до нового навчального року”

Ухвала Вченої ради Університету від 18.06.2020 “Про звернення до Міністерства фінансів України щодо перейменування Університету державної фіскальної служби України та надання йому статусу національного”

Ухвала Вченої ради Університету від 28.05.2020 “Про результати роботи та перспективи освітньо-інноваційного розвитку навчання іноземних громадян, співпраці з громадськими організаціями та інших форм міжнародної діяльності Університету в освітньому просторі”

Ухвала Вченої ради Університету від 30.04.2020 “Звіт про роботу Наукової бібліотеки за 2019 рік”

Ухвала Вченої ради Університету від 30.04.2020 “Про хід підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів та результати роботи відділу докторантури, аспірантури (ад’юнктури) на 2019/2020”

Ухвала Вченої ради Університету від “«Звіт про роботу Наукової бібліотеки за 2019 рік»”

Ухвала Вченої ради Університету від 26.03.2020 “Про підсумки наукової та науково-організаційної діяльності НДІ фіскальної політики в 2019 році”

Ухвала Вченої ради Університету від 26.03.2020 “Про результати роботи та перспективи освітнього, наукового та інноваційного розвитку Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції”

Ухвала Вченої ради Університету від 26.03.2020 “Про стан виховної роботи в Університеті державної фіскальної служби
України”

Відкрита лекція на тему : «Феномен лідерства та керівництва»

12 квітня, на базі платформи «BigBlueButton», к.пед.н., доцентом, доцентом кафедри менеджменту ННІ фінансів, банківської справи УДФСУ    Грушевою А.А , проведено відкриту лекцію з навчальної дисципліни «Менеджмент» на тему: «Феномен лідерства та керівництва».   На лекції  вивчали питання феномену лідерства, особистості менеджера-лідера, технології розвитку лідерських компетентностей в розрізі наукових теорій – процесного та ситуаційного лідирування, харизматичного лідерства. […]

Відбулося засідання ректорату у режимі онлайн

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулося чергове засідання ректорату в онлайн режимі. Традиційно, розпочав засідання в.о. ректора Антон Монаєнко, який привітав ювілярів та окреслив головні напрямки роботи цього тижня. Учасники ректорату обговорили низку ключових та важливих питань. Зокрема, про організацію освітнього процесу в Навчально-науковому інституті обліку, аналізу та аудиту, про роботу первинної профспілкової […]

Засідання студентського наукового клубу «Дебет-кредит»

25-річчю Навчально-наукового інституту обліку, аналізу та аудиту присвячується! 09 квітня 2021 року в межах Декади ННІОАА студенти спеціальності «Облік і оподаткування» провели засідання «ПРОФЕСІЯ «БУХГАЛТЕР» – ПЕРСПЕКТИВИ НА МАЙБУТНЄ». Обговорювалися дуже важливі і актуальні питання – питання, які хвилюють студентську молодь, мабуть, найбільше – це розвиток професії бухгалтера, професійну етику і професійність, загалом. Студенти шукають […]

Юрклініка УДФСУ то ГО «ФРР «Місто для життя» проведуть робочу зустріч щодо створення бізнес-інкубатора

14 квітня об 11:00 відбудеться робоча онлайн-зустріч «Юридичної клініки» Університету державної фіскальної служби України з Громадською організацією «Фонд регіонального розвитку «Місто для життя» щодо створення бізнес-інкубатору. На зустрічі буде презентовано початкову розробку бізнес-інкубатора, а також обговорено подальший план дій в цьому напрямку. Нагадаємо, нещодавно Університет державної фіскальної служби України та Громадська організація «Фонд регіонального розвитку […]

Відбудеться День відкритих дверей в режимі онлайн!

Шановні вступники! Запрошуємо вас на День відкритих дверей в режимі ОНЛАЙН, який відбудеться 24 квітня 2021 року з 10:00!  Щоб стати гостем, учасником, а в подальшому і студентом найкращого закладу вищої освіти варто вже зараз почати здійснювати перші кроки до втілення мрій! 24 квітня під час відеоконференції кожен зможе почути відповіді на питання, які виникають […]

Дистанційне навчання в університеті продовжено до 10 травня

  У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою стрімким поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) та з метою створення безпечних умов освітнього процесу дистанційну форму навчання в Університеті державної фіскальної служби України продовжено до 10 травня. Таке рішення ухвалила адміністрація закладу за рекомендацією Тимчасової протиепідемічної комісії. Бережіть себе та близьких, адже головне – це ваша безпека!

З 1 вересня змінюється розмір плати за навчання

Повідомляємо, що з 1 вересня 2021 року відбудеться підвищення розміру плати за навчання для здобувачів вищої освіти 2018-2020 років набору, які навчаються за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, згідно з укладеними договорами.  Підвищення розміру плати за навчання здійснюється на офіційно визначений рівень інфляції за 2020 рік згідно наказу № 219 від 11.02.2021 року, відповідно […]