![Рольова імітаційна гра «Рибний бізнес» Рольова імітаційна гра «Рибний бізнес»](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/DSC_0138.jpg)
Рольова імітаційна гра «Рибний бізнес»
11 квітня 2018 року в Університеті державної фіскальної служби України відбувся захід для учнів 10 та 11 класів загальноосвітніх шкіл № 235 та №83 м. Києва, під час якого було проведено рольову імітаційну гру «Рибний бізнес». Проведена гра дозволила учасникам зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки прийнятих управлінських рішень в сфері бізнесу та їх впливу на навколишнє природне середовище; усвідомлювати свої дії та мислити стратегічно ґрунтуючись на принципах Сталого Розвитку.
Кафедра економіки підприємства ННІ економіки, оподаткування та митної справи висловлює подяку всім учасникам бізнес-гри.
Бажаємо вам творчих успіхів та нових звершень!