День відкритих дверей в Університеті ДФС України тренінг на тему: «Податки це легко»

22 лютого 2020 року у стінах Університету ДФС України відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. В рамках заходу викладачі кафедри фінансового права Навчально-наукового інституту права УДФСУ Аністратенко Ю.І., д.ю.н., Ковтун В.М., к.ю.н. та #Шолкова Т.Б. к.ю.н., розказали про кафедру фінансового права, про дисципліни, які викладаються, звернули увагу на те, що кафедра забезпечує підготовку правників в сфері публічних фінансів. Після чого, студенти-консультанти НПЛ «Юридична Клініка» ННІ права Мороз Діана та Горова Софія провели тренінг на тему: «#Податки_це_легко». Під час якого, школярі прийняли участь в інтерактивних іграх, здобули нові знання в сфері податків та дізнались, про важливість їх сплати.

Було весело, цікаво та продуктивно!