Майже 6 000 за день: новий рекорд УДФСУ у Moodle

Систему дистанційного навчання Moodle Університету державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) протягом одного дня відвідало 5 862 користувачів. Статистика говорить сама за себе. Навіть, в умовах карантину можна не переривати, а тим більше, успішно проводити навчальний процес, що ми і робимо.

Хоч, студенти і сумують за «класичним» навчанням у спеціально облаштованих аудиторіях УДФСУ, проте, стверджують, що навчання онлайн має і свої переваги. Про це вони розповіли у випуску новини університету, який можна переглянути на нашому Youtube-каналі.

Також, студенти закликають наразі залишатися вдома, щоб зберегти життя собі та оточуючим, і проводять різні челенджі – #вдомазУДФСУ, #разомзFPM, #мивдома.