![У медцентрі УДФСУ на прилади встановили спеціальні захисні екрани У медцентрі УДФСУ на прилади встановили спеціальні захисні екрани](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/DSC_4259-e1595617937250.jpg)
У медцентрі УДФСУ на прилади встановили спеціальні захисні екрани
У медичному центрі Університету державної фіскальної служби України (УДФСУ) встановили спеціальні захисні екрани на прилади офтальмологічної діагностики. Мета – максимальна безпека лікаря та пацієнта від інфікування вірусними інфекціями, у тому числі COVID-19.
Нагадаємо, що з початком карантину медичний центр УДФСУ надавав безкоштовну консультативну допомогу, вів та веде облік захворівших студентів і співробітників. Наразі медцентр працює у звичному режимі.