![Кафедра психології, педагогіки та соціології щиро вітає Белецьку Марію Олександрівну Кафедра психології, педагогіки та соціології щиро вітає Белецьку Марію Олександрівну](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/54641.jpg)
Кафедра психології, педагогіки та соціології щиро вітає Белецьку Марію Олександрівну
Кафедра психології, педагогіки та соціології щиро вітає Белецьку Марію Олександрівну, здобувача вищої освіти першого (бакалаврського) рівня, групи ПСБ 18-1 із перемогою у номінації «Найкращий студент-психолог».
Бажаємо професійних звершень, успіхів у навчанні, подальшої особистісної трансформації та задоволення від обраного фаху.