Науковці-правники у вишиванках обговорили важливі правові проблеми

20 травня 2021 року науковці Університету разом із колегами з провідних ЗВО України й зарубіжжя, а також правниками-практиками зібралися у червоному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка для обговорення проблем дискреційних повноважень органів публічної влади. Представницький захід – Міжнародна науково-практична конференція «Питання дискреційних повноважень у функціонуванні органів публічної влади» – організований кафедрою службового та медичного права Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка та ВГО «Асоціація українських правників».

Проректор з наукової роботи Університету О. В. Драган, д.ю.н., доцент, Заслужений юрист України, запропонувала механізм формування дискреційних повноважень прокурора.

Серед запрошених спікерів також були М. І. Смокович, д.ю.н., доцент, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду; В. М. Бевзенко, д.ю.н., професор, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду; О. А. Губська, д.ю.н., доцент, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Оскільки подія відбувалася у ювілейний Всесвітній день вишиванки, усі присутні надихалися вишуканими вишитими строями, які стали свідченням сили народних українських традицій. Науковий захід відкрив ректор КНУ імені Тараса Шевченка В. А. Бугров, к.філософ.н., професор. Учасників конференції також вітали в.о. директора Інституту права О. П. Орлюк, д.ю.н., професор, дійсний член (академік) Національної академії правових наук України, та завідувач кафедри службового та медичного права Інституту права А. І. Берлач, д.ю.н., професор, Заслужений юрист України. Традиційно захід завершився колективним фото.