Літня школа «Аудит» в Університеті ДФС України: приємне спілкування зі спікерами та безцінний досвід для молоді

В Університеті державної фіскальної служби України завершився другий день Літньої школи «Аудит», яку організовано Навчально-науковим інститутом обліку, аналізу та аудиту з метою поглиблення базису професійних знань здобувачів вищої освіти, а також формування професійних компетентностей шляхом організації мотиваційних зустрічей з провідними фахівцями в галузі аудиту, обліку та оподаткування.

У рамках другого дня з бізнес-кейсами до слухачів Літньої школи завітали начальник управління трансфертного ціноутворення Головного управління ДПС у м. Києві Сусанна Міхонік та заступник начальника відділу моніторингу контрольованих операцій управління трансфертного ціноутворення Головного управління ДПС у м. Києві Олександр Чебан .

Учасники розглянули трансфертне ціноутворення як прогресивний інструмент податкового аудиту. Говорили про:
  • імплементацію трансфертного ціноутворення в українському законодавстві;
  • механізму контролю трансфертного ціноутворення в Україні;
  • ризики в межах трансфертного ціноутворення;
  • інструменти податкового контролю за трансфертним ціноутворенням;
  • принцип витягнутої руки.

Другий день Літньої школи «Аудит» завершився. Позаду – приємне спілкування та безцінні поради від провідних фахівців, попереду – фінальний день і ще більше корисної інформації та незабутніх вражень.