Чергова освітньо-наукова програма УДФСУ успішно акредитована

Університет державної фіскальної служби України ще раз підтвердив високу якість підготовки фахівців!  27 липня 2021 року на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти освітньо-наукову програму підготовки докторів філософії за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» було акредитовано. Вітаємо гаранта програми доктора економічних наук, професора, професора кафедри фінансових ринків Юлію Коваленко, викладачів, аспірантів та усіх причетних до підготовки докторів філософії в Університеті!

Наразі до 31.07.2021  триває прийом заяв та документів до аспірантури на спеціальності:

051 Економіка

071 Облік і оподаткування

072 Фінанси, банківська справа та страхування

081 Право

281 Публічне управління та адміністрування

Вступні іспити  з 05.08.2021 до 14.08.2021

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

0459760940; 0459760301 (відділ докторантури, аспірантури (ад’юнктури)

Університет державної фіскальної служби України готує докторів філософії за різними освітньо-професійними програмами. Тож запрошуємо всіх отримати третю вищу освіту разом з нами! Більше інформації за посиланням https://www.nusta.edu.ua/aspirantura/