Податковий університет включений до пілотного проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15 вересня 2021 року Університет державної фіскальної служби України включений до пілотного проєкту з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти.
Зазначимо, що дуальна форма здобуття вищої освіти – це різновид денної форми здобуття освіти, що передбачає поєднання навчання осіб у закладах вищої освіти з навчанням на робочих місцях на підприємствах, в установах та організаціях для набуття певної кваліфікації на основі договору. Навчання на робочому місці передбачає виконання посадових обов’язків відповідно до трудового договору.
Впевнені, що цей проєкт – це майбутнє, адже сучасний світ змінюється і освітні можливості теж.
Дуальна освіта – це перспективний напрям для закладів вищої освіти та шанс на успішне майбутнє для кожного здобувача.
З наказом Міністерства освіти і науки України від 15.09.2021 року № 991 можна ознайомитись ТУТ.