![Привітання з Днем митника Привітання з Днем митника](https://www.nusta.edu.ua/wp-content/uploads/2016/11/photo5442783807230031836-e1643205754264.jpg)
Привітання з Днем митника
Шановні працівники митники!
Щиро вітаємо Вас із – Днем Митника!
Митниця є однією з важливих державних інституцій, яка забезпечує економічну безпеку держави! Здійснює наповнення державного бюджету та контроль за дотримання законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності держави та бізнесу.
Не маємо жодного сумніву, що Ваша вірність своєму обов’язку, принциповість та патріотизм завжди служитимуть народові України і водночас активно сприятимуть розвитку зовнішньоекономічних відносин України з усіма країнами світу. Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, витримки, душевної теплоти та успіхів у Вашій благородній справі!!! Завжди бути вірним стражем закону і порядку на кордоні, але щоб через кордон вашої душі переходило тільки хороше, а все погане нехай отримує штраф і йде, звідки прийшло. Дякуємо вам за вашу нелегку працю, яка йде на благо для всієї держави і для кожної людини окремо.