Податковий університет увійшов до пілотного проєкту «Бізнес йде до університетів»

Державний податковий університет увійшов до пілотного проєкту «Бізнес йде до університетів», в рамках якого студенти Факультету фінансів та цифрових технологій отримають унікальну можливість долучитися до Першого всеукраїнського інтерактивного курсу для студентів від українського продуктового IT-бізнесу «Створення та розвиток ІТ-продуктів»!

На студентів чекають інтерактивні заняття, лекції від практиків, блоки мікронавчання, кейс-метод та досвід сучасних українських компаній,  а також завдання в LMS.

Що отримають студенти:

–        сертифікацію;

–        менторство для найкращих студентів;

–        практичні навички для подальшого розвитку в ІТ;

–        спрощений доступ до освітніх можливостей Genesis.

Зазначимо, що першими можливість брати участь у пілотному проєкті отримали 7 закладів вищої освіти України. Серед яких Державний податковий університет! Вітаємо колектив університету!

Ключовими учасниками проєкту є Міністерство освіти та науки України, Міністерство цифрової трансформації України, Product IT Foundation for Education, Genesis, Kyiv School of Economics та ЗВО України.

З додатковою інформацією про курс можна ознайомитись за посиланням.

Інформація про структуру курсу

Презентація.