Привітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з Великоднем

Дорога моя родино Державного податкового університету!

Шановні вступники та батьки вступників!

У цей найзначніший день — Свято свят і Торжество торжеств, за нашим давнім, але не старіючим християнським звичаєм, вітаю вас радісним — “ХРИСТОС ВОСКРЕС”!

Божою милістю ми дочекалися світлого дня Воскресіння Христового, Пасхи! Великого свята, яке є символом перемоги життя над смертю, добра над злом.

Сьогодні ми молимося за нашу рідну землю, за кожне українське місто та село, за кожного захисника та захисницю, за наш Сильний та Незламний український народ і просимо, щоб Христос дарував нам мир. Щоб Господь усіх нас Благословив, дарував нам новий виток життя, нашій Україні.

Бажаю вам здоров’я, сил та мужності, аби пережити труднощі сьогодення. Жити в повазі та любові один до одного, сумлінно працювати, навчатися, здобувати професію – робити все можливе задля Перемоги нашої України.

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

в.о. ректора Державного податкового університету