Призначено в.о. директора ННІ економічної безпеки та митної справи

24.04.2022 призначено в.о. директора ННІ економічної безпеки та митної справи Державного податкового університету — Олену Калганову.

Професіоналізм, педагогічна компетентність, вимогливість і справедливість – якості нового керівника.

Олена Анатоліївна кандидат юридичних наук, доцент, сертифікований експерт з фінансових розслідувань і протидії корупційним правопорушенням Академії з протидії економічній злочинності Лондонського Сіті (Велика Британія).

А ще відкрита та відповідальна людина.

У 2004 році закінчила наш університет за спеціальністю «Правознавство».

В стінах Податкового почала професійний шлях.

Працює в університеті 19 років.

З грудня 2020 року очолювала кафедру фінансових розслідувань, авторка та співавторка понад 70 наукових праць.

Олена Калганова не тільки бере активну участь в освітньому процесі, а й організовує масштабні наукові події в Україні та за її межами, представляючи свої розробки і результати наукових досліджень ДПУ.

Пані Олена впевнена, що про ефективне забезпечення права може йтися лише тоді, коли існує механізм його захисту.

Вона стверджує, що протидія сучасній економічній злочинності – це симбіоз юридичних і економічних знань, взаємодія співробітників слідчих і оперативних підрозділів правоохоронних органів, які безпосередньо беруть участь у виявленні, розслідуванні та протидії фінансовим правопорушенням.

Вітаємо! Тільки вперед, на зустріч ЗВЕРШЕННЯМ!