До уваги студентів! В Податковому університеті стартує конкурс «Студент року-2021»

Студенте Податкового! Ти активний, обдарований, маєш досягнення у науковій, громадській або спортивній сфері? Тоді конкурс «Студент року-2021» саме для тебе! Знайомся із правилами участі, скануй QR-код та вперед до перемоги! Знаємо, що в Податковому найкращі студенти! І кожен з вас - гідний перемоги та визнання! Не втрачай шанс, прояви себе та ще

Початок

Кінець

Знайомся із правилами участі, скануй QR-код та вперед до перемоги!

Знаємо, що в Податковому найкращі студенти! І кожен з вас – гідний перемоги та визнання! Не втрачай шанс, прояви себе та ще й отримай приз!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ