Гаєвий Вадим Юрійович

Начальник Центру студентського спорту, майстер спорту України.

На базі спортивного комплексу Університету державної фіскальної служби України функціонує Центр студентського спорту, який забезпечує роботу 22 секції з наступних видів спорту: вільна боротьба, дзюдо, самбо, бойове самбо, футбол, хортинг, тейквон-до, фут-зал, пауерліфтинг, військово-спортивне багатоборство, гирьовий спорт, армреслінг, бокс, настільний теніс, регбі, карате-кіокушинкай, аеробіка, стрітбол, волейбол, спортивний туризм, шахи, шашки, фрі-файт.

На базі спортивного комплексу Університету державної фіскальної служби України функціонує Центр студентського спорту, який забезпечує роботу 22 секції з наступних видів спорту: вільна боротьба, дзюдо, самбо, бойове самбо, футбол, хортинг, тейквон-до, фут-зал, пауерліфтинг, військово-спортивне багатоборство, гирьовий спорт, армреслінг, бокс, настільний теніс, регбі, карате-кіокушинкай, аеробіка, стрітбол, волейбол, спортивний туризм, шахи, шашки, фрі-файт.

Також в структурі Центру функціонує Відділ підготовки водіїв категорії «В», де навчання можуть пройти студенти, курсанти та працівники Університету. Термін навчання складає два місяці в які входять теоретичний та практичний курс навчання. Навчальний процес у Відділі забезпечують кваліфіковані викладачі та інструктора з навчання водінню.

Протягом всього часу навчально-тренувальний процес в Університеті забезпечували та забезпечують 6 Заслужених працівників з фізичної культури та спорту та 9 Заслужених тренерів України, які за свою роботу були відзначені подяками та почесними грамотами Кабінету міністрів, Верховною радою, Президентом України та НОК України, серед яких:

Малинський Ігор Йосипович

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту України з вільної боротьби.

Бойко Валерій Федосійович

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, професор, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту України з вільної боротьби.

Єрьоменко Єдуард Анатолійович

Майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України, кандидат педагогічних наук, професор, Президент Міжнародної федерації Хортингу.

Балаян Карен Амікович

Заслужений тренер України, головний тренер Національної збірної України з дзюдо, майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, учасник Олімпійських ігор в Атланті (1996 р.), бронзовий призер Чемпіонату світу з дзюдо.

Старкова Олександра Вікторівна

Майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, тренер з дзюдо, чемпіонка Європи , срібна призерка Чемпіонату Світу, багаторазова призерка турнірів серії Гран-Слем, Гран-Прі та Кубків Світу, Проходила семінари та була учасницею в програмі Olympic Youth Camp на Олімпійських Іграх в Пекіні 2008;

А також – тренер з тейквон-до: А.В. Парасюк,майстер спорту України; тренер військово-спортивного багатоборства: Копчевский І.; тренер зі змішаних єдиноборств: Б.М. Мельник; тренер з легкої атлетики: Р.В. Головащенко; тренер з дзюдо: М.Р. Кіракозашвілі; тренер з хортингу: М.Н. Лакей; тренер з футболу: Ю.С. Степаненко; тренер з футзаху: Л.П. Гудков; тренер з рукопашного бою: В.А. Сухих; тренер з гирьового спорту О.М. Лаврентєв; тренер з атлетичної гімнастики: Р.Б. Войнаровський.
Серед студентів та випускників університету на літніх Олімпійських іграх приймали участь 6 студентів у Сіднеї, 9 студентів в Афінах, один бронзовий призер в Пекіні серед яких чемпіонка Олімпійських ігор 2008 року з легкоатлетичного семиборства Добринська Наталія, срібний чемпіон ХХХ Олімпійських Ігор в Лондоні (єдина медаль сереж борців вільного стилю) – 2012 рік, Валерій Андрійцев, 3 бронзових призера: Щуренко Роман стрибки у довжину (2000р.), Владислав Третяк фехтування на шаблях (2004р.); Денис Юрченко стрибки з жердиною (2008 р.). А також 9 учасників Зимових Олімпійських ігор, серед яких найяскравішою представницею є олімпійська чемпіонка в Сочі-2013 Валентина Семеренко.
В 2016 році ми прийняли участь в Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, 11 змаганнях Світового рівня, 8 змаганнях Європейського рівня, 10 – Міжнародних турнірів та 29 Всеукраїнського рівня. 107 студентів Університету ставали призерами змагань різного рівня. Найяскравішими спортивними здобутками 2016 року є участь нашого випускника Валерія Андрійцева наОлімпійських іграх 2016 в розділі вільна боротьба, де, на жаль, не вдалося завоювати бронзову нагороду поступившись узбеку Магомеду Ібрагімову зайнявши 5 місце, також на п’яти чемпіонатах Світу наші спортсмени 6 разів піднімались на п’єдестал пошани, а саме: 1 місця зайняли – Амосов Ярослав (випускник ННІ права, чемпіонат Світу GEFC), Грохольский Ігор (ННІ економіки, оподаткування та митної справи, чемпіонат Світу з хортингу) та Перепелиця Сергій (випускник ННІ права, чемпіонат Світу з хортингу), 3 місця зайняли Дзелімхан Дзігасов (ННІ права, Чемпіонат світу серед військовослужбовців з греко-римської боротьби), Стоцький Михайло (ННІ фінансів, банківської справи, чемпіонат Світу з хортингу) та Безуглий Михайло (ННІ права, чемпіонат Світу з хортингу).
За роки існування спортивного руху в університеті в ньому здобували і здобувають освіту 20 заслужених майстрів спорту, 50 майстрів спорту міжнародного класу, 213 майстрів спорту, та більше 1508 кандидатів у майстри спорту.
Слід зазначити, що ми активно співпрацюємо з українськими Федераціями бойового самбо, найсильніших атлетів України і перетягування канату, вільної боротьби, дзюдо, самбо, футболу, хортингу, тейквон-до ІТФ, пауерліфтингу, військово-спортивного багатоборства, гирьового спорту, армреслінгу, боксу, регбі, карате-кіокушинкай, фрі-файту, баскетболу, волейболу та Асоціацією фут-залу України в результаті плідної співпраці з якими на базі Університету систематично проходять видовищні змагання Всеукраїнського та Міжнародного масштабів.
Значну увагу працівники Інституту приділяють спортивно-масовій роботі та патріотичному вихованню. Щорічно проводиться Спартакіада серед студентів та науково-педагогічного складу університету, що скріплює стосунки між ними.

Калінський Анатолій Миколайович

Заслужений тренер України, тренер збірної команди УСРС з дзюдо 1984-1996 р. р., старший тренер збірної команди України з дзюдо 1997-2008 р. р., Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту СРСР з боротьби дзюдо.

Давидян Нельсон Амоякович

Заслужений тренер України, Заслужений майстер спорту СРСР з греко-римської боротьби, головний тренер збірної команди України з греко-римської боротьби, Срібний призер Олімпійських ігор в Монреалі (1976 р.), володар звання «Кращий борець світу», володар Всеукраїнської премії «Золотий мангуст».

Росохатий Михайло Васильович, Заслужений тренер України, майстер спорту України з фрі-файту, переможець Світових, Європейських та Всеукраїнських турнірів.

Юсіфов Руслан Захарович,  майстер спорту з бойового самбо та дзюдо, неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних турнірів.

Іванова Анна В’ячеславівна,  майстер спорту Республіки Білорусь з художньої гімнастики , бронзовий призер чемпионату Европи у групових вправах , восьми разова чемпіонка Республіки Білорусь в індивідуальних та групових вправах , переможниця та призерка міжнародних змагань .

Відділ підготовки водіїв транспортних засобів

Начальник відділу підготовки водіїв транспортних засобів

Філоненко Сергій Миколайович

Навчальний відділ з підготовки водіїв транспортних засобів здійснює підготовку водіїв транспортних засобів (категорії «В») з населенням, студентами, курсантами та випускниками загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також професійно-технічне навчання, підготовку та перепідготовку.

Головним завданням Відділу є забезпечення права на здобуття громадянами професії водія відповідно до їх покликань, інтересів, здібностей та стану здоров’я, а також підготовку, перепідготовку, підвищення їх кваліфікації з метою задоволення потреб.
Термін навчання визначаються робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами і складає 2 місяці. Форма навчання – вечірня. (ТЕЛЕФОН ДЛЯ ДОВІДОК +380636113319)

Викладацький склад:

Гаркуша Анатолій Володимирович

викладач ПДР, кандидат юридичних наук, доцент

Панасюк Віктор Павлович

механік-інструктор виробничого навчання водінню

Швед Іван Миронович

механік-інструктор виробничого навчання

 ФУТБОЛ


З 1997 року збірна команда Університету з футболу є постійним учасником всеукраїнських і міжнародних змагань де завжди посідала призові місця. У 1999 році – бронзовий призер Кубка регіонів УЄФА серед аматорських команд. Також збірна тричі ставала чемпіоном, двічі срібним та одного разу бронзовим призером чемпіонату області, а у 2001 році – срібним призером V літньої Універсіади. У 2005 році команда стала срібним призером чемпіонату України серед студентів і здобула право представляти наш навчальний заклад на ІV чемпіонаті Європи серед університетських команд. У підсумку посіли почесне 6 місце.
У 2011 році команда зайняла І місце на Міжнародному турнірі з футболу «Кубок Героїв Чорнобиля». Наші спортсмени показали відмінну фізичну підготовку та стали лідерами конференції «Центр-Південь» Х Чемпіонату України з футболу серед ВНЗ.
Зайняли 1 місце у XV Чемпіонаті м. Києва з футболу серед студентських команд Вищих Навчальних Закладів (сезон 2013\2014рр.).
2015 рік – чемпіони студентської ліги «Динамо-2015» з футболу.
У 2016 році студенти Університету стали основою студентської збірної України на Кубку Героїв Чорнобиля.


ГАНДБОЛ

Жіноча команда з гандболу грала у суперлізі чемпіонату України, на VІ та VІІ літніх Універсіадах України зайняли ІІ місця. Успішним для команди був сезон 2006/2007 років.
У сезоні 2009-2010 р. р. дівчата вперше в історії клубу завоювали бронзові медалі Чемпіонату України.


ПАРАОЛІМПІЙСЬКИЙ ЖИМ

Спортивною інновацією НУДПСУ 2011 року по праву називається такий вид спорту, як параолімпійський жим. Основною вправою тут є жим штанги, лежачи на горизонтальній лавці. Крім того, спортсмени займаються не тільки вправами для загального фізичного зміцнення організму, а й оволодівають способами саморегуляції та відновлення за різноманітними оздоровчими методиками, такими як «ТRЕМАSS», «Кінезотерапія», «Друідотерапія».
Беззаперечним доказом високої ефективності вищезазначеної роботи виступає гідний рівень, якого досяг студент УДФСУ Уткін Віктор, майстер спорту з пауерліфтингу, який здобув золоту медаль на Кубку України з параолімпійського жиму. Вперше за час існування параолімпійського жиму змагання проводились на найвищому рівні, суддівство здійснювали 25 суддів, з яких 5 суддів міжнародної категорії.


БОГАТИРСЬКЕ БАГАТОБОРСТВО

Інститут активно взаємодіє з Федерацією богатирського багатоборства, Президентом якої є багаторазовий чемпіон світу, найсильніша людина планети Василь Вірастюк.
В університеті проводяться тренування видатних багатирів України на чолі з віце-президентом Федерації багатирського багатоборства, чемпіоном світу Сергієм Конюшком. В результаті плідної співпраці на базі Університету ДФС України систематично проходять видовищні змагання Всеукраїнського та Міжнародного масштабів.
Завдяки професійній підготовці та наполегливій праці наших тренерів спортсмени УДФСУ стрімко підкорюють вершини спортивних змагань, поповнюючи колекцію перемог та нагород нашого університету.


ДЗЮДО

Сорока Володимир – майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, став призером Чемпіонату світу.
Старкова Олександра – майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, багаторазовий призер Чемпіонатів світу серед молоді на Чемпіонаті Європи з дзюдо у м. Ломмель (Бельгія) здобула перемогу та взяла золоту медаль, а також виграла першу медаль для збірної України та стала срібним призером на юніорському Чемпіонаті світу в Кейптауні.
Смольська Ольга – майстер спорту України з дзюдо, срібний призер Відкритого кубку губернатора Київської області з дзюдо серед жінок та чоловіків.
Німець Вадим – майстер спорту України з дзюдо, Чемпіон України.


БОЙОВЕ САМБО

Інститут активно співпрацює з Федерацією бойового самбо України на чолі з Ельханом Велієвим – Президентом Європейської Федерації бойового самбо, Президентом Федерації бойового самбо України. В результаті даної співпраці наші спортсмени стабільно демонструють найкращі результати, а саме:
Амосов Ярослав Олександрович – заслужений майстер спорту України з бойового самбо, студент навчально-наукового інституту права, дворазовий чемпіон Світу з бойового самбо – 2015 та 2014, чемпіон Євразії з бойового самбо, чемпіон Європи з хортингу – 2014, дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо.
Парубченко Дмитро Іванович – заслужений майстер спорту України з бойового самбо, студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи, дворазовий чемпіон Світу з бойового самбо – 2015 та 2014, чемпіон Євразії з бойового самбо, чемпіон Європи з хортингу – 2014, дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо.
Парубченко Владислав Іванович – майстер спорту України міжнародного класу з бойового самбо, студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи, дворазовий срібний чемпіон Світу з бойового самбо – 2015 та 2014, чемпіон Європи з хортингу – 2014, дворазовий чемпіон Європи з бойового самбо.


САМБО

Майстер спорту з самбо Крючкова Алла – срібна призерка першості світу та Європи, неодноразова переможець і призер першості України з самбо та дзюдо, міжнародних турнірів бронзова призерка з дзюдо студентів в особистій і командній першості, бронзова призерка Кубку України.
Тоноян Размік Андронікович – майстер спорту України міжнародного класу, діючий член збірної України з самбо, призер чемпіонату Європи, срібний призер Всесвітньої Універсіади, бронзовий призер Європейських ігор, переможець багатьох міжнародних Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України. Державні нагороди: Орден Данила Галицького – 25.06.2013р.


БОКС

Капитоненко Роман – Заслужений майстер спорту з боксу, призер Чемпіонату світу;
Метлицький Олег – майстер спорту України з боксу, Чемпіон міжнародного турніру;
Дрипка Микола – майстер спорту України з боксу, призер Чемпіонату України.


ВІЛЬНА ТА ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА


Андрійцев Валерій Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, діючий член збірної України з вільної боротьби, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон Світу, чемпіон та призер Європи, бронзовий призер Європейських ігор, переможець багатьох міжнародних Гран-Прі, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України.
Державні нагороди:
1. Грамота кабінету міністрів – 2012 рік
2. Кавалер ордену за заслуги перед Вітчизною 3го ступеню – 2012 рік.
Студентка фінансового факультету, Заслужений майстер спорту з вільної боротьби Когут Олександра стала чемпіонкою світу з вільної боротьби серед жінок у 2010 році.
Балицький Костянтин – майстер спорту міжнародного класу з греко-римської боротьби, Чемпіон України, срібний призер чемпіонату Європи 2010 року з греко-римської боротьби.
Учасниками чемпіонатів Європи серед юнаків були МС Данилюк Богдан (вільна боротьба) та майстер спорту Ціпан Андрій (греко-римська боротьба).
На чемпіонаті світу з вільної боротьби серед студентів в м. Салоніки (Греція) наші студенти здобули срібну та бронзову нагороди.
Переможцями та призерами чемпіонатів України з вільної та греко-римської боротьби стали 10 студентів нашого вузу.
На Всеукраїнських універсіадах та чемпіонатах України серед студентів вони здобули 3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.
Хоцяніський Олександр чемпіон III літніх молодіжних спортивних ігор України 2009 року, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів 2010 року (Болгарія), переможець міжнародного турніру «Чорне море», учасник ХХХ Олімпійських ігор 2012 року в м. Лондон, Великобританія., дворазовий чемпіон України 2011, 2012 років, бронзовий призер Гран-прі «Іван Яригін» 2013 року (м. Красноярськ, Росія), бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 року (м. Вантаа, Фінляндія), переможець Міжнародного турніру Голден Гран-Прі 2015 року, учасник чемпіонату світу у Лас-Вегасі (США) 2015 року, переможець ІІІ-го відбіркового світового турніру до Олімпійських ігор 2016 року (м. Стамбул, Туреччина).


ФРІ-ФАЙТ


Однорог Євген Юрійович – майстер спорту України міжнародного класу з фрі файту, діючий член збірної України з фрі файту, чемпіон Світу, чемпіон Європи, переможець багатьох міжнародних турнірів, багаторазовий чемпіон України та володар Кубків України.
2016 р. на стадіоні Університету державної фіскальної служби України Всеукраїнська Федерація фрі-файту та контактних єдиноборств вшанували пам’ять Воїнів, які віддали своє життя за краще майбутнє України. Цього року турнір присвятили шістьом загиблим в АТО фрі-файтівцям. Четверо з них у вересні 2014 мали представляти українську збірну на турнірі в Лас-Вегасі, але пішли захищати Батьківщину.


ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ

Значних досягнень ми досягли в даному виді спорту, а саме НАШ Університет забрав всі найкращі нагороди Кубку України 2015:
– Кубок України по перетягуванню канату серед хлопців;
– Кубок України по перетягуванню канату серед дівчат (тепер наші дівчата чотирьох-кратні чемпіони України у цьому виді спорту);
– друге місце у Кубку України по перетягуванню канату (новостворена команда з дівчат 1-го та 2-го курсів ФПМ).
У 2016 році студенти Університету як чоловічої так і жіночої команди увійшли в 10-ку найсильніших на Чемпіонаті Світу з перетягування канату, місто Волендам (Нідерланди).


ХОРТИНГ

Значних досягнень ми досягли і в такому молодому виді спорту, як хортинг. Окрім перемог на чемпіонатах Європи, України та обласних, на чемпіонаті Світу 2015 року в місті Кендзежин-Козле (Польща), де збірну України представляли студенти-спортсмени Національного університету ДПС України, які достойно представили наш університет на світовій арені, і досягли таких результатів:
Перше місце:
Амосов Ярослав – студент Навчально-наукового інституту права;
Парубченко Дмитро – студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи;
Парубченко Владислав – студент Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи;
Годимчук Вікторія – курсантка факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.
Друге місце:
Гріценко Дмитро – студент Навчально-наукового інституту права.
Качан Вадім – КФЕК
2016 року в відбувся Чемпіонат Світу з хортингу, на якому наші студенти показали гарний результат.
1 місце – Грохольский Ігор (ННІ економіки, оподаткування та митної справи) та Перепелиця Сергій (випускник ННІ права)
3 місце – Стоцкий Михайло (ННІ фінансів, банківської справи) та Безуглий Михайло (ННІ права)


Taekwon-do ITF

Найяскравішими представниками даного виду спорту є:
Дубовік Марія Сергієвна – майстер спорту України міжнародного класу з taekwon-do ITF, діючий член збірної України з taekwon-do ITF, чемпіонка Світу, багаторазова чемпіонка Європи, переможець багатьох міжнародних турнірів, багаторазова чемпіонка України та володарка Кубків України.
Парасюк Андрій Васильович – Майстер спорту України з taekwon-do ITF, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи, багаторазовий чемпіон України та володар Кубку України.


РЕГБІ

Збірна команда університету з регбі є неодноразовими переможцями чемпіонатів України та Європи.
Студенти університету входять до складу молодіжної збірної України з регбі.


ФУТЗАЛ

Неодноразові переможці та призери обласних та всеукраїнських турнірів

Захист звітів з переддипломної практики здобувачів 2 (магістерського) рівня вищої освіти

23.06 здобувачі вищої освіти другого магістерського рівня ОП “Управління публічними фінансами” денної форми навчання, кафедри фінансів імені Л.Л. Тарангул успішно захистили звіти з переддипломної практики. Члени комісії у складі д.е.н., професора Гордей О.Д, д.е.н., доцента Житаря М.О. відмітили загальний високий рівень всіх здобувачів вищої освіти. Приємно, що 10 здобувачів показали відмінний результат. Щиро бажаємо нашим […]

В Університеті ДФС України відбувся випуск бакалаврів Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2021 року Навчально-наукового інституту економіки, оподаткування та митної справи (ННІ ЕОМС). Участь в урочистостях взяли адміністрація закладу вищої освіти та професорсько-викладацький склад ННІ ЕОМС на чолі з в.о. директора інституту Сергієм Шевчуком, а також почесні гості, серед яких: український дипломат, […]

Відбувся випуск бакалаврів Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції

В Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції (Факультет). Участь в заході взяли Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник, в.о. ректора УДФСУ Валентина Унинець-Ходаківська, перший проректор з навчально-методичної та виховної роботи Антон Монаєнко, проректор з підготовки кадрів податкової міліції – […]

До Університету державної фіскальної служби України завітав Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник

Сьогодні в Університеті державної фіскальної служби України відбулася зустріч керівництва університету з Головою Державної фіскальної служби України Вадимом Мельником. Учасники зустрічі обговорили актуальні питання, позначили пріоритетні напрями майбутньої співпраці та обговорили питання формування нового Інституту економічної безпеки та правоохоронної діяльності в університеті. У рамках зустрічі Голова Державної фіскальної служби України Вадим Мельник відвідав урочистості з […]
Всі новини та анонси

До уваги вступників! Розпочато реєстрацію для проходження творчого конкурсу!

Шановні вступники! Університет державної фіскальної служби України відкриває реєстрацію для проходження творчого конкурсу для вступу на спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» та 262 «Правоохоронна діяльність» на денну та заочну форму навчання за освітнім ступенем бакалавра за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Реєстрація проводиться з 01 липня по 22 липня 2021 року. Зареєструватися можна за […]

Оголошується конкурс про занесення до Золотої книги Пошани Університету ДФС України

  З 22 червня по 20 серпня 2021 року в Університеті державної фіскальної служби України (УДФСУ) оголошується конкурс про занесення до Золотої книги Пошани університету. Подання учасників оформляється відповідно до Положення про Золоту книгу пошани УДФСУ, що регулює порядок та визначає підстави для занесення до Золотої книги, а також формується відповідно до рейтингів оцінювання роботи […]

17 червня відбудеться Науково-практична конференція присвячена проблематиці захисту прав людини в умовах збройного конфлікту

  17 червня 2021 року о 9:30 відбудеться Науково-практична конференція присвячена проблематиці захисту прав людини в умовах збройного конфлікту, а також художня виставка «Війна та мир» та презентація монографії доктора юридичних наук, доцента Ельвіри Валентинівни Тітко! Захід відбудеться за ініціативи кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України, спільно […]