Вітаємо Дениса Улютіна із призначенням на високу державницьку посаду

Шановний Денисе Валерійовичу! Альма-матер вітає Вас із призначенням на посаду Першого заступника Міністра фінансів України! Бажаємо успішного вирішення усіх складних і відповідальних завдань, спрямованих на захист інтересів держави. Нехай притаманні Вам особисті ділові якості та високе почуття відповідальності служать запорукою втілення в життя всіх починань. Ми впевнені, що Ваш

Початок

Кінець

Шановний Денисе Валерійовичу!

Ми впевнені, що Ваш професіоналізм, порядність та цілеспрямованість стануть важливим кроком у розбудові фінансової системи України!

Ректор Павло Пашко

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ