В УДФСУ відбудеться благодійний турнір з настільного тенісу

2-3 березня в УДФСУ відбудеться благодійний турнір з настільного тенісу. Для участі у турнірі необхідно зробити благодійний внесок в розмірі 50 гривень. Всі кошти підуть на лікування мами студентки УДФСУ, у якої виявили пухлину мозку. Турнір буде проходити впродовж двох днів, 2 та 3 березня, стати учасником може кожен бажаючий. Початок змагань

Початок

Кінець

Початок змагань в понеділок, 2 березня, о 14:30 у холі корпусу С (ЦМЗ)

Друзі, давайте не будемо байдужими і разом допоможемо!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ