Керівництво УДФСУ вітає своїх науковців

Наказом Міністерства освіти та науки «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 24 вересня 2020 року та внесення змін до наказів Міністерства освіти і науки України» від 24.09.2020 № 1188 затверджено:   1) Рішення Вченої ради Університету державної фіскальної служби про присвоєння вченого звання: професора  Мацелик Тетяні Олександрівні професора

Початок

Кінець

професора

Мацелик Тетяні Олександрівні професора кафедри фінансового права;

Стежко Надії Володимирівні професора кафедри міжнародної економіки;

доцента:

Канцур Інні Григорівні доцента кафедри менеджменту;

Клименку Дмитру Борисовичу доцента кафедри банківської справи та фінансового моніторингу;

Ключці Ользі Володимирівні доцента кафедри фінансових ринків;

Лаговському Володимиру

Вікторовичу доцента кафедри економічної кібернетики;

Москаленко Наталії Віталіївні доцента кафедри банківської справи та фінансового моніторингу;

Назарову Миколі Ігоровичу доцента кафедри міжнародної економіки;

Починок Карині Борисівні доцента кафедри господарського права та процесу;

Самойловій Ірині Іванівні доцента кафедри менеджменту;

Стріяшко Галині Миколаївні доцента кафедри фінансового права

2) Рішення спеціалізованих вчених рад Університету державної фіскальної служби України про присудження наукового ступеня доктора наук:

Д 27.855.01:

Дем’янчук Ользі Іванівні, – за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»

Шевчук Сергію Васильовичу, – за спеціальністю08.00.03 з «Економіка та управління національним господарством»

Д 27.855.02:

Галай Вікторії Олександрівні, – за спеціальністю 12.00.07 «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»;

Д 27.855.03

Дідківській Галині Василівні, – за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право»

3) Рішення спеціалізованих вчених рад Університету державної фіскальної служби України про присудження наукового ступеня кандидата наук:

Д 27.855.01:

Левшук Альоні Анатоліївні, – за спеціальністю 08.00.08 «Гроші, фінанси і кредит»;

Д 27.855.03

Задерейко Світлані Юріївні, – за спеціальністю 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»;

Куликовичу Антону Юрійовичу, – за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ