Інформація щодо Moodle!

Ми вдячні, що ви серйозно віднеслися до дистанційного навчання і добросовісно виконуєте всі завдання. Але існуюча матеріальна база не витримала таку велику кількість користувачів і тому УДФСУ закупив нові диски для серверів. Вони будуть встановлені сьогодні вночі і цей нюанс вирішиться. Ви знову зможете отримувати якісні освітні послуги! Важливо! Усі,

Початок

Кінець

Важливо! Усі, хто не пройшов заняття в Moodle вчора і сьогодні, матимуть можливість зробити це додатково!
Ніщо не зможе поставити УДФСУ на паузу!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ