Анкетування щодо стану задоволення бібліотекою інформаційних потреб

Шановні колеги!  З метою визначення пріоритетних напрямків у роботі з користувачами та покращення якості бібліотечного обслуговування Наукова бібліотека Університету ДФС України проводить опитування серед контингенту дійсних та потенційних користувачів щодо стану задоволення бібліотекою інформаційних потреб та комфортності умов обслуговування. Просимо долучитися до процесів моніторингу читацької активності в нашому

Початок

Кінець

Шановні колеги!

Просимо долучитися до процесів моніторингу читацької активності в нашому університеті, зокрема, заповнити анкету читача, вказати, за бажанням, свої пропозиції до роботи бібліотеки.

Творімо сучасну бібліотеку разом!!!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ