Запрошуємо взяти участь в Міжнародному податковому конгресі

Шановні колеги! Університет державної фіскальної служби України запрошує взяти участь в Міжнародному податковому конгресі «Управління публічними фінансами та проблеми забезпечення національної економічної безпеки»! Мета конгресу: відкрита комунікація між досвідченими фахівцями у сфері публічних фінансів та новим поколінням інтелектуальної та ділової еліти країни, зміцнення економічного патріотизму, формування кадрового потенціалу

Початок

Кінець

Мета конгресу: відкрита комунікація між досвідченими фахівцями у сфері публічних фінансів та новим поколінням інтелектуальної та ділової еліти країни, зміцнення економічного патріотизму, формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності, а також надання можливостей продемонструвати знання та ідеї щодо розвитку й удосконалення фіскальної політики одночасно зі створенням сприятливого бізнес-середовища.

Дата проведення: 03 грудня 2020 року

Час проведення: початок о 1000

Місце проведення: Університет державної фіскальної служби України, вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, Київська обл., 08201

Формат проведення: онлайн