Запрошуємо на курс лекцій «Бізнес очима власника: від стартапу до IPO»

Початок

Кінець

Запрошуємо на курс лекцій «Бізнес очима власника: від стартапу до IPO», який проводить компанія «Делойт», яка є провідним світовим постачальником послуг у сфері аудиту і надання запевнення, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками, оподаткування та інших супутніх послуг. Це крута можливість провести 4 тижні разом з експертами різних галузей. Курс складається з 10 лекцій, під час яких ви дізнаєтеся, як обрати свою нішу і впевнено зайти на ринок, як не загубитися у стосах законів і приходити в податкову як на свято, як набрати команду мрії та, звичайно, робити великі гроші на улюбленій справі. А ще фахівці компанії «Делойт» розкажуть про їх внутрішній стартап, що вже приносить вигоди для компанії.

Дата та час проведення: з 20 листопада, щовівторка та щоп’ятниці о 16.00

Де: онлайн-трансляція в ZOOM

Переходь за посиланням, щоб зареєструватись на спецкурс. https://deloi.tt/2Ij98zZ

Графік лекцій:

Тема лекціїЛекториДата
1Стартапи в Україні: історії успіхів та провалівВолодимир Юмашев, Василь Дробот20 листопада
2Управління податковими потоками: податок на прибуток і ПДВСергій Онищенко, Андрій Поліщук24 листопада
3Трансфертне ціноутворення. Розширюємо бізнес і продаємо продукцію через швейцарського трейдераОлександр Черінько, Олександр Ямпольський27 листопада
4Побудова ефективних командОлена Глінська, Аліна Акулова1 грудня
5Управління даними (Data governance)Ігор Магдич, Марина Крим4 грудня
6Оцінка бізнесу: набридло працювати. За скільки продати компанію?Тарас Трохименко, Ольга Сирота8 грудня
7Стійкість бізнесуАндрій Красний, Марина Римкіна9 грудня