Конкурс для студентов с призами – "Напиши про киберспорт"

Кіберспортивний портал EGamersWorld запрошує студентів вашого навчального закладу взяти участь у конкурсі з цінними призами - "Напиши про кіберспорт"! Правила участі в конкурсі дуже прості - необхідно в період з 20 вересня 2019 до 20 грудня 2019 написати невелику  роботу(будь-який матеріал: статтю, прес-реліз, огляд тощо)  про кіберспорт або комп'ютерні ігри

Початок

Кінець

Кіберспортивний портал EGamersWorld запрошує студентів вашого навчального закладу взяти участь у конкурсі з цінними призами – “Напиши про кіберспорт”!

Правила участі в конкурсі дуже прості – необхідно в період з 20 вересня 2019 до 20 грудня 2019 написати невелику  роботу(будь-який матеріал: статтю, прес-реліз, огляд тощо)  про кіберспорт або комп’ютерні ігри і надіслати promo@egamersworld.com ,egamersw@gmail.commax@egamersworld.com.

Після закінчення конкурсу наші фахівці вивчать надіслані роботи і виберуть 3 кращі. Автори цих робіт отримають цінні призи:

1 місце – навушники HyperX Cloud Stinger Core

2 місце – клавіатура Trust GXT 285 Advanced і миша Bloody V7M

3 місце-ігрова поверхня HyperX Fury S Pro NaVi Edition

Конкурс буде цікавий, в першу чергу, всім любителям змагальних комп’ютерних ігор.

Участь у конкурсі безкоштовна!

Мета конкурсу – популяризація галузі змагальних ігор, як перспективної для побудови кар’єри з будь академічної спеціальністю.

З усіх питань щодо конкурсу ви можете писати на пошту promo@egamersworld.com.

Що таке кіберспорт?

Кіберспорт, Еспорт — спортивні змагання з відеоігор. Історія електронного спорту почалася з гри Quake, яка мала режим мережевої гри через LAN або інтернет. Завдяки популярності гри Doom, в 1997 році в США з’явилася перша ліга електронного спорту — Cyberathlete Professional League (CPL). Відтоді з’явилося багато нових ліг із кіберспорту.

Світова аудиторія кiберспорту у 2015 році становила 226 мільйонів людей. А вже у 2019 році прогнозована аудиторія глядачів становить 450 мільйонів.

У кіберспорті себе можуть знайти не тільки гравці, але і представники широкого спектру професій — програмісти, дизайнери, IT-фахівці, фахівці в галузі телебачення, маркетологи, журналісти, спортивні аналітики, фахівці, психологи, медики, фахівці в галузі суспільних відносин, фахівці з туризму та багато інших.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ