Привітання ректора Павла Пашка із Всесвітнім днем вишиванки!

Дорогі колеги, шановні українці!  Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята - Дня вишиванки! Українська вишиванка – це святиня, це національний оберіг, це генетичний код українців! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і зв’язок багатьох поколінь! Щиро вітаю всіх українців світу з Днем вишиванки!

Початок

Кінець

Дорогі колеги, шановні українці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового свята – Дня вишиванки!

Щиро вітаю всіх українців світу з Днем вишиванки! Бажаю, щоб життя було таким же барвистим та яскравим, як славні візерунки на вишитих сорочках. І нехай це свято зітре кордони та об’єднає українців по всьому світу.

Чудового настрою та різнобарвних вражень!

Ректор Павло ПАШКО

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ