Робити добрі справи легко: в Ірпені відбудеться благодійний ярмарок на підтримку важкохворих діток

13 жовтня 2019 року о 12:00 у Центральному парку міста Ірпеня відбудеться благодійний ярмарок та концерт на підтримку діток - Мар’яна Коберського та Міри Альшаар, яким терміново потрібне лікування.           Мар’ян Коберський, якому 1 рік і 9 місяців, страждає від онкологічної хвороби – нейробластоми; Міра Альшаар (3,1 місяці) має вроджені

Початок

Кінець

13 жовтня 2019 року о 12:00 у Центральному парку міста Ірпеня відбудеться благодійний ярмарок та концерт на підтримку діток – Мар’яна Коберського та Міри Альшаар, яким терміново потрібне лікування.

Мар’ян Коберський, якому 1 рік і 9 місяців, страждає від онкологічної хвороби – нейробластоми; Міра Альшаар (3,1 місяці) має вроджені вади серця. Для їх порятунку потрібні не підйомні для батьків суми, тому кожна копійка важлива.

На відвідувачів заходів чекають:

– жива музика, виступи вокалістів і танцювальних гуртків;

– бар із солодощами ручної роботи від найкращих кондитерів Ірпеня;

– домашні фрукти;

– продукти й смаколики з Європи;

– майстер-класи для дітей;

– аквагрим;

– цікаві фотозони (навіть для найменших відвідувачів);

– аніматори;

– розпродаж дитячих речей, декору для дому, прикрас, косметики.

Робити добрі справи – легко, а разом – ще легше! Давайте не будемо байдужими і допоможемо врятувати життя малюкам.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ