Увага! Дистанційне навчання продовжено до 23 жовтня!

Початок

Кінець

У зв’язку із епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), враховуючи рекомендації МОН щодо запровадження дистанційного навчання (лист від 12.10.2020 року № 1\9-576) та відповідно до Наказу від 15.10.2020 №1418 «Про заходи щодо запобігання розповсюдженню захворюваності на коронавірус COVID-19», з метою створення безпечних умов освітнього процесу дистанційну форму навчання в Університеті продовжено до 23 жовтня.

Бережіть себе і будьте здорові!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ