кафедра фв,с та зл

Кафедра фізичного виховання, спорту та здоров’я людини

Фізична культура та спорт є невід’ємною частиною навчального процесу студентів університету. З часу його заснування організаційна структура та методи фізичного виховання неодноразово змінювались. 

У 1996 році на базі Українського фінансово-економічного інституту було створено кафедру фізичного виховання і спорту. Завідувачем кафедри було призначено Терещенка Валерія Івановича, кандидата педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника фізичної культури та спорту, Заслуженого тренера України, майстра спорту, яку він очолював до 2010 року.

З березня 2010 року по травень 2015 року кафедру очолював Малинський Ігор Йосипович, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, майстер спорту.

З 2015 року і по теперішній час кафедру очолює к. наук з фізичного виховання та спорту, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту Колос Микола Анатолійович.

Склад кафедри нараховує 7 науково-педагогічних працівників, з них: кандидатів наук – 2, доцентів –2, ст. викладачів – 3.

Основними завданнями кафедри є:

– здійснення навчально-виховної, методичної та наукової  діяльності на високому організаційному та професійному рівні, постійне вдосконалення змісту та підвищення якості навчання студентів;

– залучення студентів університету до фізкультурно-спортивної діяльності  з метою гармонійного розвитку та зміцнення фізичного і духовного здоров’я, підготовки до майбутньої професії;

– формування у студентів потреби у зміцненні власного здоров’я, фізичного вдосконалення засобами фізичного виховання, опанування культури здорового способу життя, навичок самостійних занять фізичними вправами протягом усього життя.

Кафедра фізичного виховання, спорту та здоров’я людини  проводить практичні заняття та лекційний курс з фізичного виховання зі студентами серед навчально-наукових інститутів університету.

Викладачі кафедри постійно беруть участь у загальнодержавних та міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах тощо.

Кафедра має індекс Хірша 6 (Google Scholar).

Кафедра хортингу та реабілітації

        

Загальна інформація кафедри хортингу та реабілітації

З 2016 року і по теперішній час кафедру очолює кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України Бойко Валерій Федосійович.

Кафедра є випускаючою у галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» за освітньо-професійною програмою «Фізична культура і спорт: тренер з виду спорту» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і за освітньо-професійною програмою «Фізична культура і спорт» другого (магістерського) рівня вищої освіти. 

На кафедрі працює 13 науково-педагогічних працівників, з них: доктор наук – 1,  кандидатів наук – 10, старших викладачів – 2 (з них 2 професори, 7 доцентів).

Основним напрямком роботи науково-педагогічних працівників кафедри є орієнтація на підготовку тренерів з виду спорту, отримання здобувачами вищої освіти систематичних теоретичних знань в галузі фізичної культури і спорту, із поглибленим вивченням теорії і методики тренувального процесу в обраному виді спорту, технологій оздоровчо-рекреаційної рухової активності. Залучення до викладацької діяльності керівників та професіоналів, які працюють в системі професійного і дитячого спорту (провідних тренерів федерацій, спортивних-менеджерів, директорів дитячих юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки та ін.).

На сьогоднішній день кафедра співпрацює з наступними стейкхолдерами:

ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек»; Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України; Відділ освіти Бородянської районної державної адміністрації; Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради; комунальний заклад Київської обласної Ради «Київський обласний центр олімпійської підготовки»; Управління освіти і науки Ірпінської міської ради; відділ освіти Бучанської міської ради; Федерація бойового самбо України; Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація хортингу»; Громадська організація «Київська обласна Федерація боксу»; Всеукраїнська громадська організація «Федерація Комбат Дзю-Дзюцу»; Громадська організація Федерації дзюдо Ірпінського регіону; Федерація поліцейського хортингу України; Всеукраїнська Федерація Фрі-файту та контактних єдиноборств.

В жовтні 2016р. була затверджена тема науково-дослідної роботи «Національний вид спорту хортинг, як засіб фізичного виховання студентів» (термін виконання – 2017–2020 pp.).

Крім цього, викладачі кафедри постійно беруть участь у загальнодержавних та міжнародних науково-практичних конференціях, семінарах, «круглих столах» тощо.

 

На базі спортивного комплексу Університету державної фіскальної служби України функціонує Центр студентського спорту, який забезпечує роботу 22 секції з наступних видів спорту: вільна боротьба, дзюдо, самбо, бойове самбо, футбол, хортинг, тейквон-до, фут-зал, пауерліфтинг, військово-спортивне багатоборство, гирьовий спорт, армреслінг, бокс, настільний теніс, регбі, карате-кіокушинкай, аеробіка, стрітбол, волейбол, спортивний туризм, шахи, шашки, фрі-файт.

Також в структурі Центру функціонує Відділ підготовки водіїв категорії «В», де навчання можуть пройти студенти, курсанти та працівники Університету. Термін навчання складає два місяці в які входять теоретичний та практичний курс навчання. Навчальний процес у Відділі забезпечують кваліфіковані викладачі та інструктора з навчання водінню.

НАВЧАЛЬНО-НАУКОВА ЛАБОРАТОРІЯ З ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ І ЕРГОТЕРАПІЇ

Навчально-наукової лабораторії ерготерапії і фізичної реабілітації (ННЛЕФР) є науково-навчальним підрозділом ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації.  Головними напрямками роботи ННЛЕФР є наукові дослідження, присвячені питанням розробки методів діагностики функціонального стану (ФС) людини (студента, спортсмена) та його корекції. 

Функціонування лабораторії пов`язане з вирішенням питань нервово-емоційного напруження, стресу, втоми, метаболічного синдрому, адаптації. Для діагностики ФС використовуються психофізіологічні методи суб’єктивної оцінки стану (опитувальники), психодіагностичні методики, об’єктивні методи оцінки функціонального стану серцево-судинної та вегетативної нервової системи (вимірювання артеріального тиску, електрокардіографія з аналізом варіабельності серцевого ритму, реографія). Для корекції функціонального стану використовується різноманітні методи, переважно немедикаментозні впливи, такі як модульоване дихання, фототерапія, музикотерапія, корекція режиму дня, раціональне планування робочого часу та відпочинку, дієтотерапія, аромотерапія, лікувальна та оздоровча гімнастика, масаж, фізіотерапія. 

Проведення скринінгу функціонального стану студентів ННІ СФБПР та інших структурних підрозділів Університету ДФС України. Статистична обробка отриманих даних. Виявлення груп ризику стосовно порушень функціонування серцево-судинної та нейро-ендокринної систем. Проведення корекційної роботи зі студентами групи ризику, з подальшою фіксацією об’єктивних показників функціонального стану. Написання наукового звіту. Підготовка та написання наукових статей, тез доповідей. Виступи на наукових конференціях за результатами дослідження. Використання результатів дослідження при написаннях магістерських робіт студентів. 

Ректор Павло Пашко та Тимчасово повірена у справах Посольства ОАЕ Наджла Аль-Раїс провели он-лайн зустріч

Ректор Університету державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) Павло Пашко та Тимчасово повірена у справах Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів в місті Києві Наджла Аль-Раїс провели он-лайн зустріч. Ректор розповів про унікальність навчального закладу, його здобутки в галузі підготовки фахівців для фіскальних органів України, банківської та аудиторської галузей, впровадження новітніх дистанційних освітніх технологій та запросив […]

В УДФСУ відбулися урочистості з нагоди прийняття студентами військової присяги

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбулися урочистості з нагоди прийняття військової присяги студентами кафедри військової підготовки. Захід пройшов з урахуванням усіх необхідних епідеміологічних обмежень та рекомендацій.  Участь в урочистостях взяли ректор УДФСУ Павло Пашко, завідувач кафедри військової підготовки Валерій Шевчук, настоятель церкви Святого Миколая Отець Андрій Клюшев та професорсько-викладацький склад кафедри, […]

Навчально-науковий інститут гуманітарних наук Запрошує на навчання!

Пропонуємо вступити на такі спеціальності (за кошти фізичних, юридичних осіб): 035 «Філологія», освітня програма – Германські мови і літератури (переклад включно).  На І курс:  освітній ступінь бакалавр (на основі повної загальної середньої освіти, денна та заочна форми навчання) результати ЗНО: Українська мова та література, Іноземна мова та Географія чи Історія України (на вибір). На І […]

Відбулася робоча зустріч з представниками Головного управління ДПС у Київській області

В Університеті державної фіскальної служби України (далі – УДФСУ) відбувся ознайомчий візит представників Головного управління Державної податкової служби у Київській області (далі – ГУ ДПС), а саме заступника начальника ГУ ДПС у Київській області Михайла Огерука та начальника управління комунікацій ГУ ДПС у Київській області Вікторії Резник, з метою ознайомлення з навчальним закладом, а також […]
Всі новини та анонси

Спеціальна сесія ЄВІ відбудеться раніше – 19 вересня 2020 року

  Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, третю сесію перенесуть на 19 вересня. Відповідний наказ  МОН опублікований сьогодні, 6 серпня 2020 року. Таке рішення дає шанс вступникам на магістратуру, які не мали можливості взяти участь в основній та додатковій […]

Колектив УДФСУ вітає ректора Павла Пашка з Днем народження!

  Шановний Павле Володимировичу, від усієї великої родини Університету щиро вітаємо з Днем народження! Ваш професіоналізм та безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість дають свої результати! Наш Університет – один із кращих закладів вищої освіти! Наші студенти – серед найвідоміших осіб держави! І в цьому – Ваша з нами заслуга! Не зважаючи на усі виклики […]

УДФСУ оголошує конкурс про заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників

Відповідно до  Закону України « Про вищу освіту»  Університет державної фіскальної  служби України оголошує конкурс при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників (завідувачів кафедр) № з/п Назва кафедри Завідувач кафедри 1. Кафедра філософії та політології 1 2. Кафедра інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем 1 3. Кафедра інформаційних систем та технологій 1 4. Кафедра бухгалтерського обліку 1 […]

Вітаємо Ніну Іванівну з ювілеєм!

  Шановна Ніна Іванівна! Від усієї великої родини Університету державної фіскальної служби України вітаємо вас з ювілеєм! Це саме та пора, коли Ви зустрічаєте бумеранг добрих справ і щирих посмішок, який Ви запускали всі ці роки. Дякуємо, що багато років поспіль Ви передаєте свою мудрість молодому поколінню, вкладаєте в них душу та виховуєте моральні цінності, […]