В УДФСУ стартував фотоконкурс «Свято Великодня»

До Великодніх свят в Університеті державної фіскальної служби України оголошується фотоконкурс «Свято Великодня». Сфотографуйтесь з Великоднім кошиком чи будь-яким іншим атрибутом цього світлого свята і отримайте шанс виграти подарунок. У конкурсі можуть брати участь усі світлини, які несуть гарний настрій Великоднього свята. В основі композицій можуть бути писанки, крашанки, паски

Початок

Кінець

У конкурсі можуть брати участь усі світлини, які несуть гарний настрій Великоднього свята. В основі композицій можуть бути писанки, крашанки, паски та інші атрибути Великодня.

Презентація світлин, голосування та обрання переможця відбуватиметься онлайн в соціальній мережі Facebook.

Умови конкурсу дуже прості!

Для того, щоб стати учасником конкурсу та отримати шанс виграти головний приз, необхідно: на офіційній сторінці Університету в Facebook, в коментарях, під конкурсним постом розмістити ваше фото, пов’язане зі святом Пасхи, та поділитися цим постом з друзями на своїй сторінці.

Оголошення результатів відбудеться 5 травня. Переможець фотоконкурсу отримає приз.

Великдень – свято, що об`єднує, тож давайте проведемо ці святкові дні разом!

Чекаємо на ваші креативні кошики!

Деталі конкурсу за номером телефону 050 813 35 86 (відділ організації виховного процесу та соціальних питань).

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ