28 липня в УДФСУ стартує триденна онлайн Літня школа за напрямком ІТ

Хочеш розібратися у світі сучасних інформаційних технологій? Мрієш досягти значних успіхів у програмуванні чи опанувати провідну ІТ-професію? Тоді зроби крок на зустріч своїй мрії уже сьогодні! Реєструйся на триденну онлайн Літню ІТ-школу Університету державної фіскальної служби України. Поспіши, адже вона стартує вже завтра! Для участі заповни гул-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4PLExlQUOdodkwaxZl9nZRdAN0modehFhFW2EBFTqcJOjyA/viewform

Початок

Кінець

Хочеш розібратися у світі сучасних інформаційних технологій? Мрієш досягти значних успіхів у програмуванні чи опанувати провідну ІТ-професію?

Тоді зроби крок на зустріч своїй мрії уже сьогодні! Реєструйся на триденну онлайн Літню ІТ-школу Університету державної фіскальної служби України. Поспіши, адже вона стартує вже завтра!

Для участі заповни гул-форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4PLExlQUOdodkwaxZl9nZRdAN0modehFhFW2EBFTqcJOjyA/viewform

Разом із нами ти оволодієш:

  • сучасними інформаційними технологіями;
  • навичками пошуку, обробки та збереження інформації;
  • основами сучасного програмування;
  • інтерактивними технологіями навчання та практичним досвідом у сфері ІТ.

Сучасний світ невпинно рухається вперед, діджиталізація та новітні технології – повсюду, будь то навчання, робота чи твій особистий простір! Тому не зволікай і прокачай свої ІТ знання та навички, впевнені, буде корисно та цікаво!

Більше про Літню ІТ-школу на офіційному вебсайті університету за посиланням: https://www.nusta.edu.ua/summer-school-it/

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy