8 лютого відбудеться семінар з підвищення кваліфікації від УкрІНТЕІ

Український інститут науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) розпочинає новий цикл науково-практичних семінарів. 8 лютого 2022 р. об 11:00 відбудеться перший у цьому році семінар УкрІНТЕІ з підвищення кваліфікації на тему «Комерційна таємниця. Організація захисту комерційної таємниці на підприємстві, в організації, установі тощо» (спікер — Леонід Гавріков). Запрошуємо співробітників Державного податкового університету

Початок

Кінець

Запрошуємо співробітників Державного податкового університету та усіх бажаючих відвідати семінар!
Семінар відбуватиметься в онлайн режимі.
Вхід вільний за посиланням: http://webinar.ukrintei.ua/
Бажаючим отримати сертифікат – звертатися до організаторів.
Контакти: Матусевич Вікторія Володимирівна (050) 351-59-22; vv.matusevych@gmail.com

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ