До уваги вступників!

Вступ до Державного податкового університету в 2022 році для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти буде здійснюватися за результатами НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ та/або МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА або сертифікатів ЗНО 2019-2021 рр.  Відслідковуйте офіційну інформацію на ресурсах Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіти. В свою

Початок

Кінець

Вступ до Державного податкового університету в 2022 році для здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти буде здійснюватися за результатами НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ та/або МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА або сертифікатів ЗНО 20192021 рр.

Відслідковуйте офіційну інформацію на ресурсах Міністерства освіти і науки України та Українського центру оцінювання якості освіти. В свою чергу, Державний податковий університет завжди актуалізує інформаційні повідомлення на медіа ресурсах університету, зокрема в соціальних мережах та на сайті (у вкладці Вступнику).

Контакти:

Приймальна комісія: ел.пошта pr.usfsu@nusta.edu.ua, ±380501873599 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Консультаційний центр з питань прийому на навчання: ел.пошта vdp207@ukr.net,+380679975588 (Viber, WhatsApp, Telegram)

Ми поряд, знання – це сила!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ