DTEK Energy запрошує випускників та студентів останніх курсів на програму стажування

Молодих фахівців, випускників та студентів останніх курсів провідних закладів вищої освіти України зі спеціальностей «Фінанси і аудит» або «Правознавство» запрошують на програму стажування DTEK Energy Talent Program. Мета програми – сформувати нове покоління лідерів у енергетичній галузі. Компанія шукає амбітну талановиту молодь, яка хоче реалізувати свої здібності в індустрії енергетичних

Початок

Кінець

Мета програми – сформувати нове покоління лідерів у енергетичній галузі. Компанія шукає амбітну талановиту молодь, яка хоче реалізувати свої здібності в індустрії енергетичних продуктів.

Учасники програми матимуть змогу попрацювати в команді найсильніших та найдосвідченіших експертів галузі та протестувати свої здібності. Найкращим з учасників буде запропоновано працевлаштування за результатами проходження стажування та за умови наявності вакансій.

• Етапи відбору до програми
    • 1–15 вересня 2021 року – прийом заявок та проходження тестування з фінансів або правознавства.
    • 15–25 вересня – проведення інтерактивного фінального відбору на базі Академії ДТЕК.
    • 27–30 вересня – оголошення результатів відбору та оформлення на стажування.
  • Стажування
    • Перший етап: з 1 жовтня до 31 грудня 2021 року.
    • Другий етап: з 10 січня до 10 квітня 2022 року.

Місце: м. Київ, вул. Дорогожицька, 3, Unit City, Корпус В12.

Організатор – компанія DTEK Energy (група компаній ДТЕК).

Детальніше за посиланням.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ