Федерація кіберспорту України запрошує студентів до участі у кіберспортивних заходах і змаганнях

Студенти Податкового, а ви на «ти» із кіберспортом? Коли мова йде про спорт, то людина за комп’ютером – навряд чи перше, що спадає на думку. Але тут не слід квапитися із висновками. На відміну від поширеної уяви, кіберспорт – це не просто «стрілялки», а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Сьогодні

Початок

Кінець

Студенти Податкового, а ви на «ти» із кіберспортом?

Коли мова йде про спорт, то людина за комп’ютером – навряд чи перше, що спадає на думку. Але тут не слід квапитися із висновками. На відміну від поширеної уяви, кіберспорт – це не просто «стрілялки», а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Сьогодні кіберспорт навіть можна вивчати в університеті, а робочих місць в галузі з’являється все більше.

Наприклад, в Колумбійському коледжі, поруч із «традиційними» спортивними командами існують і команди з кіберспорту. Університет Лестера в Англії влітку оголосив про новий курс із вивчення кіберспорту у партнерстві з кіберспортивною лігою ESL.

Державний податковий університет не залишається осторонь і вже проводить власні змагання у цій сфері. Так, студенти Факультету фінансів та цифрових технологій показують свою ігрову та розумову майстерність під час турнірів з кіберспорту серед студентів IT.

Як повідомляє британське видання The Guardian, кіберспорт додали в офіційну програму спортивних Літніх азійських ігор 2022 року, що пройдуть в Ханджоу в Китаї, і багато хто вірить у те, що це лише питання часу, коли його нарешті всі визнають спортом у класичному розумінні.
Кіберспорт – це вид спортивної активності, в якій гравці розвивають і тренують як розумові, так і фізичні навички.

В цілях організації дозвілля, розвитку соціальних, професійних та організаційних навичок молоді Федерація кіберспорту України запрошує студентів Податкового університету долучитися до кіберспортивних змагань, IT-конференцій, форумів та наукових семінарів, які на постійній основі проводить Федерація.

Головна мета, яку наслідує Фередерація кіберспорту України – розвиток молоді шляхом її залучення до кіберспортивних змагань та формування команд для участі як у національних турнірах, так і у відбіркових етапах на міжнародні та світові чемпіонати.

Тож, друзі, якщо любов до гри посідає вагоме місце у вашому житті, а шанс позмагатися за величезні призові фонди не дає вам спокою, тоді мерщій збирайте свою команду однодумців та гайда підкорювати світ кібергри! Впевнені, що Податковий університет має своїх прогресивних кіберспортсменів!

Анонси заходів та цікаве зі сфери електронного спорту можна знайти за посиланням – https://uesf.org.ua/ та на сторінці Федерації кіберспорту України у Facebook.

Федерація кіберспорту України (UESF, ФКУ) – ГО «ВО «Федерація кіберспорту (електронного спорту) України» – всеукраїнська громадська організація, створена для популяризації й розвитку кіберспорту в Україні. 21 липня 2021 року Федерація отримала статус Національної.
Федерація є громадською організацією, що була створена у 2017 році для популяризації й розвитку комп’ютерного спорту в Україні. Федерація є офіційним членом International Esports Federation (IESF), Global Esports Federation (GEF), Esports Europe Federation (EEF), World Esports Consortium (WESCO), Belt and Road International Esports Association Alliance (B&R IEAA). Федерація має регіональні представництва у 23 областях України.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ