Відкрито реєстрацію на участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України»

Кращі студенти Податкового, відгукніться! Відкрито реєстрацію на участь у конкурсі «Кращий студент України». «Кращий студент України» – Всеукраїнська системна конкурсна програма, спрямована на виявлення та надання імпульсу до подальшого розвитку студентської молоді країни. Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерство освіти і

Початок

Кінець

«Кращий студент України» – Всеукраїнська системна конкурсна програма, спрямована на виявлення та надання імпульсу до подальшого розвитку студентської молоді країни. Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерство освіти і науки України.
Метою програми є виявлення всебічно розвинених студентів, стимулювання підвищення рівня їх суспільної активності та сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.
Конкурс проходить у 3 етапи: університетський, регіональний і Всеукраїнський.
У межах конкурсу «Кращий студент України» визначаються наступні номінації:
• Кращий студент України (комплексна характеристика);
• Кращий студент-аналітик України;
• Кращий студент-громадський діяч України;
• Кращий студент-дизайнер України;
• Кращий студент-медійник України;
• Кращий студент-науковець України;
• Кращий студент-підприємець України;
• Кращий студент-програміст України;
• Кращий студент-профспілковий активіст України;
• Кращий студент-спортсмен України.
У кожній із номінацій буде визначено переможців, також можуть визначатись друге та третє місця.
Як долучитися? Проходьте онлайн-реєстрацію, обирайте номінацію, в якій хочете змагатися, неодмінно вказуйте всі свої досягнення у цій царині, підтверджуючи їх відповідними здобутками, нагородами, грамотами тощо. Якщо ж хочете позмагатися у головній номінації — «Кращий студент України» в комплексній характеристиці — необхідно підготувати креативну відеопрезентацію про себе і представити власний соціальний проєкт.
Подробиці та реєстрація на перший етап конкурсу на сайті: bit.ly/3BeOYMN.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ