Ми з України! Ми з Податкового!

  Доброго ранку, ми з України! Ми з Податкового, що в місті-герою Ірпені! І ми не просто тримаємось, а продовжуємо навчати студентів з усіх куточків країни, розвиватися та йти вперед!  За останніми даними більше 938 освітніх закладів України було обстріляно чи зазнали пошкодження від бомб внаслідок воєнного нападу росії. Учбових

Початок

Кінець

 

Доброго ранку, ми з України! Ми з Податкового, що в місті-герою Ірпені! І ми не просто тримаємось, а продовжуємо навчати студентів з усіх куточків країни, розвиватися та йти вперед! 

За останніми даними більше 938 освітніх закладів України було обстріляно чи зазнали пошкодження від бомб внаслідок воєнного нападу росії. Учбових закладів, де навчалися наші діти, наше майбутнє. 

«Братська» агресія торкнулася нашого вишу, але наслідки цього не впливають на здатність Податкового здійснювати зразковий процес навчання та забезпечити 100% фізичну безпеку наших студентів! ДПУ і зараз відкритий для понад 12000 здобувачів. Колектив вишу активно працює, щоб готувати фахівців майбутнього! ДПУ надає освітні послуги в усі часи, і так – вже друге сторіччя!

Бо війна не зупинить тих, хто прагне здобувати та надавати знання!

Бо український народ незламний. Вистоїмо, поборемо, відродимось, станемо ще кращими та сильнішими! 

Тож, друзі, якщо ваш заклад освіти також в цьому переліку, а ви в складній ситуації – не засмучуйтесь! Бо якщо є бажання навчатися, то вам завжди раді у великій родині Державного податкового університету! Тут усі свої!

Пишіть/телефонуйте! 

+380501873599; +380679975588 

vdp207@ukr.net; pr.usfsu@nusta.edu.ua

Більше інформації про виш шукайте на офіційному вебсайті, а також на сторінках у соціальних мережах:

Фейсбук https://www.facebook.com/statetaxuniversity 

Інстаграм instagram.com/tax_university 

Телеграм https://t.me/nudfsu 

Завжди на зв’язку ваш ДПУ!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy