Пам’яті героїв присвячується

Героями не народжуються, героями стають! Сьогодні, 29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які, намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році, потрапили в полон і були розстріляні більшовиками. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні. Бій під Крутами став

Початок

Кінець

Героями не народжуються, героями стають!

Сьогодні, 29 січня в Україні відзначають пам’ять героїв Крут – українських студентів, які, намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році, потрапили в полон і були розстріляні більшовиками. Ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні.

Бій під Крутами став успішною оборонною операцією, історією про мужність та самовідданість, юнацьку любов до України та водночас про велику національну біду, нашу роз’єднаність та внутрішні чвари. У січні 1918 року у Києві лише кілька сотень молодих хлопців зважилися виступити проти більшовиків, не словом, а справою довести, що вони варті високого ім’я українця.

Вічна  пам’ять Героям України!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ