Податковий університет розпочинає попередній запис на підготовчі курси до ЗНО 2022

Податковий університет розпочинає попередній запис на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання 2022. Якщо ви вже хвилюєтесь за свій результат ЗНО, не знаєте, з чого почати підготовку, опрацьовувати матеріал самостійно чи з репетиторами, тоді вам до нас! Будьте певні, що під час підготовчих курсів в університеті ви отримаєте саме те,

Початок

Кінець

Податковий університет розпочинає попередній запис на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання 2022.

Якщо ви вже хвилюєтесь за свій результат ЗНО, не знаєте, з чого почати підготовку, опрацьовувати матеріал самостійно чи з репетиторами, тоді вам до нас! Будьте певні, що під час підготовчих курсів в університеті ви отримаєте саме те, що потрібно для успішного складання ЗНО, до того ж, всього за 6 місяців! Не потрібно шукати репетиторів чи індивідуальні заняття, адже наші викладачі – професіонали, які допоможуть кожному поповнити та систематизувати свої знання з необхідних предметів!

Початок підготовчих курсів – 23 жовтня 2021 року

Термін – 6 місяців (заняття щосуботи)

Предмети на вибір слухачів:

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України
  • Іноземна мова
  • Інші (до розгляду)

Додатково слухачі підготовчих курсів матимуть можливість брати участь у навчальних та профорієнтаційних заходах в університеті.

Долучайтеся! Підготуємося до ЗНО разом!

Контакти по роботі зі слухачами:

відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню Навчально-наукового центру організації освітнього процесу
тел.: (068)/(073)619-31-31, (04597)60-695

Адреса: вул. Садова,53, м. Ірпінь, Київська область, каб. Р110

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy