Подія року в Університеті ДФС України! Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність

Початок

Кінець

20-21 серпня 2021 року в Університеті державної фіскальної служби України (Державний податковий університет) відбудеться Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність. Масштабна подія, яка націлена об’єднати молодих, сміливих та амбітних студентів з різних куточків України та провідних спікерів і довести, що нашій незалежній державі є ким пишатися та завдяки кому рухатися вперед! Об’єднати молодь, яка прагне розвиватися, володіє широким кругозором і максимально налаштована на прогресивні зміни. Форум присвячений 30-й річниці незалежності України.

Організатори заходу: Міністерство освіти та науки України, Міністерство фінансів України, Університет державної фіскальної служби України (Державний податковий університет), а також Ірпінська міська рада.

Програма насичена успішними спікерами, інтерактивними тренінгами та унікальними можливостями, де студенти зможуть поспілкуватися з лекторами у неформальній атмосфері та отримати професійні поради від фахівців із різних напрямків, а також разом обмінюватися досвідом, ставати кращими й робити кращою нашу країну.

У рамках Форуму відбудуться панельні дискусії з бізнесменами, науковцями та лідерами думок з обговорення сучасної освітньої політики, бізнесу і викликів, які постають перед молоддю та студентством.

Для учасників заходу також запланована екскурсія містом, флеш-моб до Дня Державного Прапора України, Ірпінь Stud Party та ще багато цікавого.

Запрошуємо студентів з усієї України долучитися, участь безкоштовна, за відбором учасників.

! Для участі у Форумі необхідно заповнити гугл-Форму за лінком https://forms.gle/j78i37uuvpD3kedV8.

! Реєстрація відкрита до 24:00 10 серпня 2021 року.

Учасники будуть повідомлені про результати відбору не пізніше 13 серпня 2021.

Слідкуйте за нашими новинами у соціальних мережах INSTAGRAM та FACEBOOK

Будемо безмежно раді бачити тебе на форумі!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ