Привітання в.о. ректора Валентини Унинець-Ходаківської з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги, студенти та друзі! Щиросердечно вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!З новими починаннями й новими успіхами! Впевнена, що Рік Тигра, як символ достатку, мужності та удачі, принесе кожному з нас можливості для успішного розвитку, вдосконалення та досягнення якісних результатів діяльності. Нехай Новий рік подарує світлу надію і

Початок

Кінець

Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваш дім.

Бажаю, щоб у наступному році ви стали щасливішими, а світ відкрив перед вами нові двері до успіху! Зичу новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії та яскравих, веселих моментів.

Нехай все, що ви планували, обов’язково здійсниться, все, що хотіли почати – розпочнеться, а що хотіли завершити – завершиться! Щоб наступний рік приніс вам стільки радості, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував посмішку і частинку добра.

Бажаю міцного здоров’я, завзяття, невичерпної енергії та натхнення для нових ідей, вдалої реалізації проєктів та плідного продовження співпраці.

З Новим роком! З новим Щастям! З повагою в.о. ректора Державного податкового університету Валентина Унинець-Ходаківська

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ