Сьогодні свій День народження святкує Володимир Леонідович Якубівський, начальник Управління фінансово-економічного планування та аналізу Міністерства фінансів України, голова Комісії з реорганізації УДФСУ!!

Шановний Володимире Леонідовичу! Прийміть найщиріші вітання від колективу Державного податкового університету! Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, життя дарує якнайбільше сил та мотивації підкорювати нові вершини,  вручені подарунки викликають радість та захоплення, а щирі побажання з днем народження  неодмінно здійснюються! Зичимо міцного здоров’я, любові, добробуту і Божої ласки!

Початок

Кінець

Шановний Володимире Леонідовичу!
Прийміть найщиріші вітання від колективу Державного податкового університету!
Зичимо міцного здоров’я, любові, добробуту і Божої ласки!
Бажаємо завжди тримати курс на успіх та перемагати!
З повагою до Вас – від імені колективу в.о. ректора Державного податкового університету Валентина Унинець-Ходаківська

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ