У Податковому відбудеться онлайн-форум освітян з фінансової грамотності «Open Finance Time»

16 лютого 2022 року в Державному податковому університеті відбудеться онлайн-форум освітян з фінансової грамотності «Open Finance Time». Запрошуємо керівників управлінь освіти та закладів загальної середньої освіти долучитися до обговорення в рамках Форуму. Форум проводиться з метою популяризації фінансової грамотності в закладах загальної середньої освіти, розширення фінансових знань і практичних умінь,

Початок

Кінець

16 лютого 2022 року в Державному податковому університеті відбудеться онлайн-форум освітян з фінансової грамотності «Open Finance Time».

Запрошуємо керівників управлінь освіти та закладів загальної середньої освіти долучитися до обговорення в рамках Форуму.

Форум проводиться з метою популяризації фінансової грамотності в закладах загальної середньої освіти, розширення фінансових знань і практичних умінь, а також надання можливості проходження сертифікатної короткострокової програми підвищення кваліфікації «Фінансова грамотність» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Організатори: Державний податковий університет, Київська обласна державна адміністрація.

Формат: онлайн на платформі ZOOM (посилання надсилається після підтвердження участі організаторами Форуму)

Початок: 14:00  

Робоча мова заходу: українська.

Google-форма для реєстрації:  http://surl.li/bguqy

Контакти:

тел. +38050 4521414 (Зирянова Ольга Леонідівна)

17.02@nusta.edu.ua

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy