У Податковому відбудеться онлайн-зустріч із Наталією Холоденко

  Ексклюзивно для студентів Податкового! Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ & Факультет соціально-гуманітарних технологій та менеджменту ДПУ запрошують студентів Державного податкового університету на онлайн-зустріч із Наталією Холоденко – практичною провідною психологинею, тренеркою особистого зростання, кандидаткою філософських наук. Наталія Холоденко – мотиваційний спікер, засновник і керівник Міжнародного Центру Психології

Початок

Кінець

 

Ексклюзивно для студентів Податкового!

Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ & Факультет соціально-гуманітарних технологій та менеджменту ДПУ запрошують студентів Державного податкового університету на онлайн-зустріч із Наталією Холоденко – практичною провідною психологинею, тренеркою особистого зростання, кандидаткою філософських наук. Наталія Холоденко – мотиваційний спікер, засновник і керівник Міжнародного Центру Психології Наталії Холоденко, тренер особистісного розвитку з більш ніж 272 тис. підписників на каналі YouTube.

Тема зустрічі – «Психологічна адаптація в умовах війни».

11 квітня

15:00

ОНЛАЙН              

Долучитися можна за покликанням

https://us05web.zoom.us/j/85112532318…

Ідентифікатор конференції: 851 1253 2318

Код доступу: wh6eqt

Не пропустіть можливості поспілкуватися з найпопулярнішим психологом України, отримати відповіді на актуальні питання сьогодення та провести час із користю! Зустрічаємось в понеділок!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy