Увага! Опитування щодо виявлення корупційних ризиків у вишах!

Шановні студенти, викладачі, керівники та співробітники Університету державної фіскальної служби України (Державний податковий університет). Просимо вас долучитися до опитування, яке проводиться командою Асоціація юридичних клінік України - АЮКУ за сприяння Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК. Опитування є анонімним, тому ми запрошуємо вас бути відвертими у відповідях. Частина

Початок

Кінець

Шановні студенти, викладачі, керівники та співробітники Університету державної фіскальної служби України (Державний податковий університет).
Просимо вас долучитися до опитування, яке проводиться командою Асоціація юридичних клінік України – АЮКУ за сприяння Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК.
Опитування є анонімним, тому ми запрошуємо вас бути відвертими у відповідях. Частина питань анкети є відкритими, в них ми просимо розповісти про ймовірність виникнення корупційних ризиків в певних сферах діяльності нашого університету, або про відомі вам корупційні випадки, щоб ми могли підготувати рекомендації з мінімізації подібних ризиків в майбутньому.
Для опитування просимо вас надати відповідь у Google Forms:
Студенти університету https://docs.google.com/…/1FAIpQLSewcWLCvjRWEi…/viewform
Викладачі університету https://docs.google.com/…/1FAIpQLScFAbbMCjtQad…/viewform
Співробітники університету https://docs.google.com/…/1FAIpQLScUV9SotEIa…/viewform
Керівники університету https://docs.google.com/…/1FAIpQLScXoUssqdhHnr…/viewform
Переходьте за посиланням чи скануйте QR-код.
Одержані результати ми використаємо для підготовки рекомендацій залученим університетам щодо мінімізації ризиків, складемо антикорупційний ризик-реєстр та аналітичне дослідження щодо джерел корупційних ризиків у вишах.
Пройдіть опитування, та зробіть свій вклад у боротьбі з корупцією.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy