Увага! Стажування молоді!

Початок

Кінець

З 22 жовтня 2021 року Державна служба якості освіти у м.Києві (далі – управління Служби)  проводить стажування молоді, яка не перебуває на посадах державної служби, щоб ознайомити зі специфікою державної служби та сформувати вмотивований кадровий резерв; ознайомити з діяльністю управління Служби активних та ініціативних молодих людей, які цікавляться державною службою.

Ми пропонуємо стажування у:

– відділі інституційного аудиту;

– відділі взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю.

Умови та тривалість стажування:

• від 1 до 6 місяців;
  • гнучкий графік стажування.

Стажери дізнаються, як:

• реалізовується державна політика у сфері освіти;
  • розбудовується система забезпечення якості освіти;
  • розробляються проєкти нормативно-правових актів;
  • відбувається міжнародне співробітництво центрального органу виконавчої влади.

Молодь набуде навичок і знань за такими напрямами:

• комунікація та міжнародне співробітництво;
  • юридичне забезпечення діяльності центрального органу виконавчої влади;
  • проведення моніторингових досліджень.

Вимоги до кандидата:

• громадянство України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • наявність освітньо-кваліфікаційного рівня не нижче молодшого бакалавра;
  • вік до 35 років;
  • не державний службовець

За додатковою інформацією звертайтеся до провідного документознавця управління Служби Людмили Шатьорної: kyiv.sqe@gmail.com, kyiv@sqe.gov.ua

Якщо Вас зацікавила ця новина, заповнюйте резюме (анкету) та заяву за формою і надсилайте на електронну адресу: kyiv.sqe@gmail.com, kyiv@sqe.gov.ua

Покликання на форму заяви та резюме:

Запрошуємо до нашої команди!

Виникають питання? Звертайтесь:Університет державної фіскальної служби України

Відділ профорієнтаційної роботи, практики та сприяння працевлаштуванню;

Консультаційний центр з питань прийому на навчання

068/073 619-3131

03.06@nusta.edu.ua