Увага! Важлива інформація щодо дистанційного навчання

  Нагадуємо, що відповідно до наказу від 22 вересня 2021 року № 1306 Податковий університет перейшов на дистанційну форму навчання. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою стрімким поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та з метою створення безпечних умов освітнього процесу дистанційне навчання в університеті буде тривати щонайменше до 15

Початок

Кінець

 
Нагадуємо, що відповідно до наказу від 22 вересня 2021 року № 1306 Податковий університет перейшов на дистанційну форму навчання.
У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, спричиненою стрімким поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та з метою створення безпечних умов освітнього процесу дистанційне навчання в університеті буде тривати щонайменше до 15 листопада.
В умовах карантину освітній процес в університеті здійснюється з використанням онлайн-платформ.
Пам’ятайте, що найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та запобігання ускладненням коронавірусної хвороби (COVID-19) на сьогодні є вакцинація. Відмітимо, що студенти та співробітники університету мають можливість зробити безкоштовне щеплення від Covid-19 (більше інформації на офіційному сайті).
Бережіть себе та близьких, адже головне – це ваше здоров’я!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy