Увага! Запрошуємо на зустріч випускників

Початок

Кінець

Цьогрічна зустріч випускників відбудеться 4 червня 2022 року! Чудова традиція проводити зустріч випускників навчального закладу саме у першу суботу червня започаткована нашими попередниками десятки років тому. Стимулом зустрітися з одногрупниками, викладачами, рідною Альма-матер є щемне почуття великої родини, яке з роками не згасає, а тільки множиться.Сьогодні, коли країна охоплена війною, ще гостріше постає потреба впевнитися на власні очі, що місто, де промайнули курсантські роки, пролетів час безтурботного студентського життя, залишилися дорогі серцю спогади, нескорене і живе. Місто-герой Ірпінь, а з ним і наш університет впевнено повертається до мирного сьогодення. Символічно, що цьогорічна зустріч відбудеться у 101-шу річницю навчального закладу на 101-й день російсько-української війни за незалежність і свободу України. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з вами, дорогі випускники!Державний податковий університет як зразковий сучасний заклад вищої освіти вкотре засвідчить вам свою спроможність забезпечувати потреби українського суспільства у фахівцях найвищого рівня.Місце зустрічі: Державний податковий університет, площа перед корпусом С, вул. Університетська, 31, м. Ірпінь.Реєстрація з 10:00.
Чекаємо на вас у рідній Альма-Матер!

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ