Відбудеться другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Фінансові розслідування»

Початок

Кінець

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1457» на базі Державного податкового університету (раніше – Університет державної фіскальної служби України) буде проведено другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Фінансові розслідування» (далі – Конкурс).

У Конкурсі можуть брати участь здобувачі (курсанти), які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра, магістра (далі – здобувачі) у закладах вищої освіти України незалежно від форм власності та підпорядкування, у тому числі іноземці та особи без громадянства, що навчаються у цих закладах освіти, здобувачі закладів вищої освіти інших країн.

Для участі у другому етапі Конкурсу просимо до 15 лютого 2022 року (за поштовим штемпелем) надсилати в електронному https://forms.gle/exFyspcGB1NGBWjd6 та паперовому варіанті конкурсні роботи (не більше трьох наукових робіт з одного закладу вищої освіти переможців І туру) з обов’язковим зазначенням на конверті:

На конкурс наукових студентських робіт у галузі «Фінансові розслідування», Навчально-науковий інститут економічної безпеки та митної справи

Державний податковий університет

м. Ірпінь, вул. Університетська, 31

Київська область,

Україна, 08205

Копії відправлених поштою робіт обов’язково надсилати в електронному вигляді на адресу: 39.11@nusta.edu.ua

Роботи здобувачів, які на час проведення Конкурсу будуть відраховані у зв’язку із закінченням закладу вищої освіти (другого (магістерського) рівня), не надсилати.

Захист наукових робіт на підсумковій науково-практичній конференції відбудеться 24 березня 2022 року.

Написання роботи та її захист здійснюється тільки українською мовою (згідно п. 5 Положення про проведення Конкурсу).

Подаючи студентські наукові роботи, рекомендуємо керуватися Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 № 605, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.05.2017 за № 620/30488.

Для участі в підсумковій науково-практичній конференції для наукової доповіді та захисту роботи галузева конкурсна комісія надсилає авторам кращих наукових робіт листи-запрошення (зокрема, на електронну пошту автора роботи). Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 № 1179 п. 5.2 підсумкова науково-практична конференція відбудеться в режимі відео конференції.

Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних із теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних закладів вищої освіти, можуть бути два наукові керівники з різних закладів.

Дотримання всіх зазначених у Положенні вимог є обов’язковим. Роботи, які подані з порушенням вимог до оформлення та роботи, які подавалися на інші конкурси і мали нагороди НАН України та органів державної влади, галузева конкурсна комісія не розглядатиме.

Роботи оформлюються відповідно до Положення про проведення Конкурсу (п. ІІІ. Вимоги до наукових робіт):

• текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм;
  • наукова робота повинна мати титульну сторінку (на ній зазначаються тільки шифр та назва роботи), зміст, вступ, розділи, висновки, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження та загальну характеристику роботи;
  • наукова робота обов’язково має містити посилання на джерела інформації у разі використання ідей, тверджень, відомостей, отриманих іншими особами;
  • загальний обсяг роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків та переліку літературних джерел;
  • креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату А3 або А4;
  • у наукових роботах, що подаються на Конкурс, у тому числі в копіях патентів, наукових статей тощо, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування вищого навчального закладу замінюються шифром (шифр – не більше двох слів);
  • окремо під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи.

Усі роботи, подані на Конкурс, пройдуть перевірку на виявлення ознак академічного плагіату за допомогою спеціалізованих програм.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

097 446 64 86 – Гурочкіна Вікторія Вікторівна, в. о. заступника директора ННІ економічної безпеки та митної справи, д.е.н., доцент

067 929 82 21 – Калганова Олена Анатоліївна, в.о. завідувача кафедри кримінальних розслідувань, к.ю.н., доцент.

063 271 85 54 – Гергало Світлана Станіславівна, провідний фахівець кафедри кримінальних розслідувань.

Інформацію про перебіг Конкурсу буде розміщено на сайті університету за посиланням:

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ