Вакцинація від COVID-19 в Податковому університеті

Дорогі Податківці! Дбаючи про ваше здоров’я та безпеку в Податковому університеті продовжується кампанія з вакцинації. Запрошуємо усіх співробітників, студентів та членів їх родин на безкоштовну вакцинацію від Covid-19. Вакцинація відбуватиметься 29 жовтня у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 13:00 години. Доступні вакцини:  Pfizer;  AstraZeneca;

Початок

Кінець

Дорогі Податківці! Дбаючи про ваше здоров’я та безпеку в Податковому університеті продовжується кампанія з вакцинації.
Запрошуємо усіх співробітників, студентів та членів їх родин на безкоштовну вакцинацію від Covid-19.
Вакцинація відбуватиметься 29 жовтня у Медичному центрі Університету ДФС України (вул. Північна, 48) з 9:00 до 13:00 години.
Доступні вакцини:
✅ Pfizer;
✅ AstraZeneca;
✅ CoronaVac.
 Попередній запис на вакцинацію здійснюється до четверга (18:00) за телефоном +380963887939 (голова профспілкової організації викладачів та співробітників Марина Кітченко).
Пам’ятайте, що на сьогодні вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та запобігання ускладненням коронавірусної та її наслідків. Це швидко, просто та безпечно, а головне – краще, ніж дороговартісне лікування та реабілітація після наслідків перенесеного COVID-19.
Будь ласка, не нехтуйте своєю безпекою! Вакцинуйтеся, дотримуйтеся фізичної дистанції у громадських місцях, носіть захисні маски, мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики.

БІЛЬШЕ ДЕТАЛЕЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати сайт Університету державної фіскальної служби України. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.
Прийняти
Privacy Policy